„Juventus“ pagaliau iškovojo pergalę ir LKL čempionate

Utenos „Juventus” krepšininkai pagaliau susikaupė ir iškovojo pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tata Casino” LKL) čempionate. Vyriausio stratego Antano Sireikos auklėtiniai sausio 15 dieną savo aikštelėje 81:67 (15:24, 26:17, 26:12, 14:14) įveikė lygos autsaiderius Šiaulių „Šiaulius”.

Rungtynių pabaiga labai nesėkmingai susiklostė „Juventus” komandos aukštaūgiui Ovidijui Galdikui, kuris kovodamas dėl kamuolio skaudžiai krito ant parketo ir susižeidė nugarą. Krepšininkas iš aikštelės išėjo tik padedamas komandos draugų.

Šiose varžybose dalyvavo ir uteniškiams puikiai pažįstamas, buvęs „Juventus” treneris, šiuo metu talkinantis „Šiaulių” ekipos vyriausiam strategui, Robertas Giedraitis.
„Šiaulių” krepšininkai atvykę į Uteną kaip reikiant kibo į atlapus Utenos ekipai, bet šeimininkams po pertraukos vis dėlto pavyko perlaužti mačo eigą. Pirmą kėlinį uteniškiai pralaimėjo net 15:24, tačiau vėliau po ilgosios pertraukos susigriebė ir mačą laimėjo.
Nugalėtojams 19 taškų pelnė Valdas Vasylius, 17 – centras Vaidas Čepukaitis, 11 – kitas centras Ovidijus Galdikas, 9 – komandos naujokas Dainius Šalenga, 8 – Jamaras Diggsas, 7 – Vytautas Šulskis, 6 – Aaronas Bestas, 3 – Dovis Bičkauskis, 1 – Gytis Sirutavičius.
Svečių gretose išsiskyrė jaunasis Martynas Echodas (19 taškų), Donatas Sabeckis (17 taškų) bei Vladislavas Koreniukas (14 taškų).

Laikraščio „Utenos diena” inf., Vytauto Gimžausko nuotr.