Pavasarinio sniego stichija pridarė daug žalos

Savaitės pradžioje Lietuvą užvertė sniegas: dėl šios stichijos lūžo medžiai, virto ant namų ir automobilių, taip pat sutriko elektros tiekimas. Didžiausia sniego porcija kliuvo šiaurės rytų Lietuvai. Balandžio 23-os rytą sniego storis Aukštaitijoje siekė iki 15 centimetrų.

Antradienį ESO informavo, kad Utenos ir Panevėžio regionuose tūkstančiams elektros vartotojų laikinai nutrūko elektros energijos tiekimas. Buvo sutelktos didelės pajėgos, nes teko pašalinti gedimus net 700 vietų.

Trečiadienį popiet ESO taip pat pakomentavo esamą situaciją Panevėžio ir Utenos regionuose. „Šiuo metu mūsų darbuotojai, ir net dar labiau sustiprintos jų pajėgos, vis dar dirba ir Panevėžio, ir Utenos regionuose. Bet čia yra rajonų, kur padėtis labai sudėtinga – padaryta žala didelė ir tinklų remontas užtruks, nes pažeidimai sudėtingi ir reikalauja laiko. Šiuo metu daugiausia darbo dar turime Ukmergės, Utenos, Anykščių, Biržų, Kupiškio, Panevėžio rajonuose.
Po pietų elektros energijos tiekimą stengiamės atkurti 1 600 klientų. Utenos regione dabar mūsų inžinieriai ir kiti darbuotojai intensyviai dirba, kad elektros tiekimas būtų atstatytas 826 klientams“, – rašoma pranešime.
Snygis buvo smarkus ir žalos pridarė labai daug. Skaičiuojame, kad ši gamtos stichija paveikė daugiau nei 56 tūkst. klientų ir maždaug 54 tūkst. tiekimas jau atkurtas.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas