Mums, leidžiantiems laikraštį „Utenos diena“, idėja kurti regioninį portalą, skirtą uteniškiams bei kraštiečiams, išsibarsčiusiems po visą Lietuvą ir pasaulį, kilo visai neatsitiktinai. Atlikus apklausą paaiškėjo, kad laikraštį skaito vyresnio amžiaus uteniškiai, o jaunesni visų naujienų ieško internete. Taigi pristatome Jums regioninį portalą udiena.lt.

Portale, be naujienų ir aktualijų, bus pateikiamos ir pagrindinės KULTŪROS, VERSLO, JAUNIMO, SPORTO bei KRIMINALŲ rubrikos. Bus galimybė peržvelgti SKELBIMUS, PASLAUGAS, RENGINIŲ KALENDORIŲ. Portalas skirtas ne tik uteniškiams, bet ir Utenos regiono gyventojams, kuriems sukurta rubrika KRAŠTO ŽINIOS.

Regioninis portalas udiena.lt verslui:

Yra galimybė dėti reklamos banerius, skelbimus bei užsakomuosius straipsnius ne tik į laikraštį, bet ir portalą. udiena.lt lankomumas vidutiniškai siekė per 1600–2400 unikalių adresų ir 3400–4400 puslapių atsivertimų per dieną (pagal „google analytics”). Tai vertinga, nes Jūsų banerį, skelbimą arba straipsnį pamatys/perskaitys vidutiniškai 5 500 uteniškių kiekvieną dieną. Apie įkainius daugiau http://udiena.lt/reklama-portale arba el. paštu deividas@utenosdiena.lt

Skaitytojau, jei žinai įdomią naujieną, užfiksavai eismo įvykį, turi įdomios FOTO, VIDEO medžiagos ar tiesiog nori pasidalyti žinia su kitais, rašyk mums udiena.lt@gmail.com, skambink (8 657) 47 758 arba užpildyk formą, esančią čia.

Regioninio portalo udiena.lt kolektyvas

UTENIŠKI SKAITYK SAVO KRAŠTO NAUJIENAS - PRENUMERUOK UTENOS DIENĄ