Utenoje profesinį meistriškumą demonstravo devynių šalies kolegijų studentai

Utenos kolegijoje Medicinos fakultete vykęs respublikinis socialinio darbo studentų profesinio meistriškumo konkursas subūrė dalyvius net iš devynių šalies kolegijų. Tai jubiliejinis renginys: prieš 10 metų Utenos kolegija pirmoji surengė tokio pobūdžio konkursą.

Utenos kolegijoje vyko jubiliejinis renginys

„Labai malonu matyti į Uteną iš visos Lietuvos atvykusius svečius, – sveikindamas visus susirinkusiuosius kreipėsi Utenos kolegijos direktorius dr. Raimundas Čepukas, akcentuodamas šio konkurso svarbą. – Ši jūsų veikla yra labai prasminga, orientuota į ateitį“.

Palinkėti didžiausios sėkmės atvyko ir Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas, priminęs, kad netolimoje ateityje turėsime didelę problemą su senyvo amžiaus žmonių priežiūra. Tad, mero teigimu, socialinių darbuotojų poreikis tikrai nemažės, o profesija yra ir bus viena paklausiausių.

Devynių šalies kolegijų atstovai demonstravo tiek teorines, tiek praktines žinias.

Paskelbus rezultatus paaiškėjo, jog šiais metais pirmąją vietą laimėjo Klaipėdos valstybinės kolegijos komanda, antrąją – Panevėžio kolegijos komanda ir trečiąją – Utenos kolegijos komanda.

Kitais metais konkursas vyks Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. 

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Linos Narčienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas