Apdovanotos uteniškės teatralės

Savaitgalį Kupiškio kultūros centre vykusioje didžiausioje Lietuvos mėgėjų teatrų šventėje „Tegyvuoja teatras“ pagerbti geriausi teatrų režisieriai, dramaturgai, scenografai ir aktoriai, o laureatams už įsimintiniausius, ryškiausius darbus įteiktos metų nominacijos.


Režisierei Janinai Baldauskienei (antra iš kairės) įteiktas apdovanojimas „Už nuopelnus Lietuvos mėgėjų teatrui“

Devynioliktą kartą Lietuvos nacionalinio kultūros centro ir Lietuvos mėgėjų teatrų sąjungos organizuotame renginyje visuomenei pristatyti ryškiausi vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų teatrų kūrėjai. Į dešimt teatro nominacijų šiemet pretendavo 74 teatralai – geriausi 2023 metų vaikų ir jaunimo teatrų konkurso „Šimtakojis“ bei suaugusiųjų mėgėjų teatrų apžiūros „Atspindžiai“ dalyviai.

Apdovanojimas „Už nuopelnus Lietuvos mėgėjų teatrui“ skirtas Utenos kultūros centro lėlių teatrų „Zuikis Puikis“ ir „Skruzdėlytė“ režisierei Janinai Baldauskienei. J. Baldauskienė lėlių teatrui „Zuikis Puikis “ vadovauja jau 39 metus, o vaikų ir jaunimo lėlių teatrą „Skruzdėlytė“ įkūrė 2016 metais.


Aktorei Justinai Mandrijauskaitei (viduryje) įteikta nominacija „Ryškiausias moters vaidmuo“

Kupiškyje vykusios mėgėjų teatrų šventės metu apdovanota ir Utenos kamerinio teatro aktorė Justina Mandrijauskaitė. Jai įteikta nominacija „Ryškiausias moters vaidmuo“ už Natalijos Stepanovnos vaidmenį spektaklyje pagal Antono Čechovo pjesę „Piršlybos“ (režisierius Šarūnas Kunickas). „Teatre esu sukūrusi 18 vaidmenų. Ir štai būtent Natalija Stepanovna atnešė pirmą nominaciją, už ryškiausią moters vaidmenį. Tenoriu pasakyt, kad man tai nėra savaime suprantama.

Ačiū Šarūnui Kunickui, be kurio teatrinės mokyklos to nebūtų, patiems geriausiems scenos partneriams ir komisijai. Žvaigždės pagaliau kažkokiu būdu sukrito“, – džiaugėsi J. Mandrijauskaitė.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas