Be kokių įrankių geras meistras jaučiasi tarsi be rankų?

Ne tik profesionaliems staliams, dailidėms, statybininkams, šaltkalviams, batsiuviams, automobilių remontininkams yra būtina turėti atitinkamus darbo įrankius. Jų reikia ir eiliniams nagingas rankas turintiems vyrams, kurie mėgsta savo namuose patys daugelį darbų atlikti savo jėgomis. O kad darbas tiek vieniems, tiek kitiems sektųsi gerai, tam reikalingi patikimi ir kokybiški darbo įrankiai.

Kokie įrankiai domina stalius ir santechnikus?

Stalius domina daugybė įrankių. Patys svarbiausi iš jų įvairių rūšių pjūklai, kaltai, obliai ir plaktukai, akumuliatoriniai suktuvai, gręžtuvai bei daugiafunkciniai įrankiai. Dar reikia šlifavimo įrankių ir jiems būtinų priedų. Paklausūs išlieka ir lagaminai smulkiems įrankiams susidėti. Rinkoje pateikiami gerai žinomų gamintojų „Makita“, „Bosch“, „Dewalt“, „Wera“, „Bahco“ ir „Stanley“ gaminiai.

O dirbant su santechnikos įrenginiais yra reikalingi  specialūs vamzdžių plėstuvai ir žirklės. Darbui su plieniniais vamzdžiai yra naudojami rankiniai ir elektriniai sriegtuvai, sriegpjovės ir sriegimo peiliukai. Santechnikui po ranka reikia turėti ir metalinių vamzdžių lankstytuvą, jų pjaustiklį, suspaudimo techniką, vamzdžių ir kanalų valymui skirtus įrankius.

Kokių įrankių reikia automechanikams?

Meistrams, kurie užsiima automobilių remontu, yra naudingi įvairių atsuktuvų ir replių rinkiniai, antgalių komplektai, elektriniai ir pneumatiniai įrankiai, hidrauliniai pakėlėjai, domkratai, dinamometriniai raktai, guolių nuėmėjai ir kt. Priedo remontuojant automobilius ar kitokią techniką dar yra reikalingi specialūs šviestuvai ir darbinės lempos. Visa tai ne tik pagerina, bet ir pagreitina atliekamus remonto darbus.

Kokių taisyklių reikia laikytis, kad įrankiai tarnautų kuo ilgiau?

Praktiški ir sumanūs meistrai drąsiai investuoja į kokybiškus įrankius, ir dėl to nesigaili, nes ši investicija visada keturgubai atsiperka. Be to, jei norisi, kad įsigyti įrankiai kuo ilgiau jums tarnautų, tada juos reikia tausoti ir tinkamai prižiūrėti.

Saugiam jų laikymui yra reikalingos sausos patalpos, kad metaliniai įrankiai būtų apsaugoti nuo korozijos. Puiku, kai įrankiai būna laikomi specialiai tam skirtuose lagaminėliuose arba patogiose ir tvirtose lentynose. Juk kur vyrauja tvarka, ten gyvuoja ir patvarumas bei ilgaamžiškumas. Jeigu jums reikia kokių nors darbo įrankių, juos lengvai galite įsigyti internetinėje parduotuvėje: https://lt.rsdelivers.com/.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas