Kokias spynas yra pasiruošę sutaisyti profesionalūs raktininkai?

Sugedus durų spynai nėra reikalo ją iš karto pulti keisti nauja. Pavyzdžiui, jei spyna dar nėra sena, tai po sumanaus remonto ji dar ilgai galės jums tarnauti. Aišku, jei spyna jau yra atitarnavusi savo amželį, tada gal ir neverta su ja terliotis. Bet kuriuo atveju prieš imantis spręsti spynos likimą apsimoka pasitarti su raktininkais.

Kada spynų remonto imasi profesionalūs raktininkai?

Spynų remontu užsiimančios raktininkų įmonės remontuoja nuosavų namų ir butų, transporto priemonių, seifų, garažų, sodybos vartų spynas. Daugeliu atvejų spynos remonto prireikia spynai susidėvėjus, arba kai su ja buvo netinkamai elgiamasi – grubiai ją rakinant arba visiškai nesirūpinant jos priežiūra.

Jeigu durų spyna buvo sugadinta, mėginant įsilaužti į gyvenamą būstą, tada protingiausia išeitis – šią spyną pakeisti nauja, kokybiškesne nei buvusioji. Tiesa, pasitaiko ir tokių atvejų, kai spyną tenka remontuoti po to, kai savamokslis mėgino pašalinti gedimą, tačiau tokiems darbams neturėjo reikiamo įgudimo ir dar labiau sugadino spyną.

Kada yra būtinas automobilio spynos remontas?

Automobilio spynos remontas yra reikalingas tada, kai neįmanoma joje pasukti rakto ir atrakinti arba užrakinti durų, nes tada įprastai būna užsikirtęs užrakto mechanizmas. Kitas atvejis, reikalaujantis šios spynos remonto, tai situacija, kai raktas spynoje sukasi, tačiau paspaudus ir patraukus į save durų rankeną jos neatsidaro.

Arba, pasukus raktelį variklio užvedimo spynelėje, šis neužsiveda. To priežastimi gali būti sulūžusios užrakto mechanizmo detalės arba neveikia su spynele susieta bendra automobilio elektroninė apsauga.

Ko jokiu būdu negalima daryti su spyna jai sugedus?

Jei sulaukėte tos nemalonios akimirkos, kai jūsų neklauso durų spyna, jokiu būdu nebandykit per prievartą jos rakinti, laužti durų rankeną, nes po tokių energingų veiksmų užrakto mechanizmas dar labiau bus sugadintas ir vargu ar begalės gedimą pašalinti net profesionalus meistras. Tada teks ją keisti nauja.

Interneto įmonės „Spynų meistras“ profesionalai imasi visokiausių darbų. Jie gali atrakinti seifo tipo duris, sugedus jų mechaniniams ir elektroniniams užraktams, jei įmanoma, tokias spynas sutaiso. Šie raktininkai taip pat remontuoja ir sugedusias magnetines kodines spynas, telefonines spynas, RFID praėjimo kontrolės sistemas. 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas