Tarybos narys M. Stankevičius nebijo nei aukščio, nei greičio, nei politikos

Tęsdami straipsnių ciklą „Politikas iš arti“ šį kartą „Utenos dienos“ skaitytojams suteikiame galimybę susipažinti su Utenos rajono savivaldybės tarybos nariu Mariumi Stankevičiumi. Jaunas politikas tvirtino, kad pirmiausia jis yra šeimos žmogus, tėvas savo vaikams, sutuoktinis žmonai, ir tik paskui asmuo, kuris eina tam tikras pareigas.

Teko ragauti emigranto duonos

M. Stankevičius gimė ir augo Utenoje, todėl save vadina pačiu tikriausiu uteniškiu, nors neslepia, kad yra ragavęs ir emigranto duonos. Politikas su žmona Ernesta augina keturiolikmetę dukrą Emiliją ir aštuonerių sūnų Martyną. Šeima gyvena Utenoje, tačiau savaitgalius, laisvalaikį leidžia sodyboje Kuktiškėse.

„Kelerius metus su pertraukomis buvau emigrantu, teko dirbti prie statybų Airijoje, Norvegijoje, Švedijoje, vėliau vadybos srityje. Bet man Lietuva labai svarbi. Čia mano šaknys. Pabuvus užsienyje, pamačius, kaip yra gerai ten, norisi tą gėrį kurti čia, Lietuvoje“, – teigė Tarybos narys ir pridūrė, kad Lietuvai dar yra kur augti. Anot pašnekovo, mūsų visuomenėje dar trūksta bendruomeniškumo.

Kalbant apie materialinius aspektus, M. Stankevičiaus teigimu, lietuviams skųstis nereikėtų, mat dirbant galima uždirbti ir čia.

Visą straipsnį skaitykite antradienio laikraštyje „Utenos diena“.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas