Mėgėjų futbolas Utenoje atgimsta

Futbolas pasaulyje yra sporto šaka numeris vienas. Šio sporto entuziastų yra ir Lietuvoje bei Utenoje. 2023 metų rugsėjo mėnesį buvo įkurtas naujas mėgėjų futbolo klubas FK „Utenos Utena“. Kaip tik apie jo įkūrimą ir kalbėjomės su futbolo entuziastais Sauliumi Auškalniu ir Mariumi Andrijausku.

Į FK „Utenos Utena“ susirinko futbolo mėgėjai su profesionaliu požiūriu į šį sportą

FK „Utenos Utena“

„Mes neįsivaizduojame savo gyvenimo ir rutinos be futbolo“, – pažymėjo futbolo klubo įkūrėjai. Pasak jų, vyrams nėra svetimas ir noras sveikai pasivaržyti ne tik savo mieste, bet ir su tokiais pačiais mėgėjais iš visos Lietuvos. Todėl ir kilo mintis suburti Utenos mėgėjų futbolo bendruomenę į klubą. Įdomu tai, kad į FK „Utenos Utena“ susirinko futbolo mėgėjai su profesionaliu požiūriu į šį sportą. Šiuo metu komandą sudaro jau apie 30 uteniškių, o jos treneriu tapo daug iniciatyvos klubo veikloje rodantis Šarūnas Juodelis. FK „Utenos Utena“ jau spėjo sudalyvauti ne viename turnyre ir iškovoti kelias prizines vietas. Šiais metais pagrindinis klubo turnyras bus Sekmadienio futbolo lygos turnyras. „Kaip naujokai, pradėsime nuo D diviziono. Išvykos varžybos vyks Vilniuje, o namų – atnaujintame Utenos Krašuonos progimnazijos stadione“, – sakė klubo įkūrėjai. Pasak jų, FK „Utenos Utena“ taip pat dalyvaus Utenos apskrities futbolo federacijos (toliau – UAFF) organizuojamuose ir kituose respublikiniuose turnyruose. Tikslas yra prisidėti prie Utenos miesto jaunimo ir veteranų futbolo bendruomenės bei sporto akademinės veiklos kūrimo Utenos mieste, taip pat reprezentuoti Utenos miestą tiek apskrityje, tiek visoje Lietuvoje.

Padėka

FK „Utenos Utena“ dėkoja UAFF prezidentui Dainiui Širviui ir UAB „Zasas“ vadovui Gintautui Zelionkai, kurie padėjo, kai klubas tik įsikūrė ir buvo sunkiausia. Taip pat dėkojame Utenos rajono savivaldybei, UAB „Utenos betonas“ vadovui Andriui Rudokui, UAB „Kodilitas“ vadovui Valdui Šmergeliui. Dėkojame Utenos Krašuonos progimnazijos direktoriui Rolandui Gruodinskui už suteiktą galimybę naudotis mokyklos stadionu.

Kviečiame visus sporto mėgėjus ir Utenos miesto gyventojus stebėti mūsų klubo veiklą „Facebook“ paskyroje FK „Utenos Utena“ ir prisidėti prie mūsų klubo augimo skiriant 1,2 proc. VšĮ FK „Utenos Utena“, įm. Kodas 306420430.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas