Europos tradicinės karatė vaikų čempiono taurė atiteko uteniškiui

Spalio 17-18 dienomis Vilniuje vyko 2015 metų Europos tradicinės karatė čempionatas ir Europos vaikų taurės varžybos. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 650 sportininkų iš 14 Europos valstybių.

Tarp suaugusiųjų lietuviams pavyko iškovoti bronzinius apdovanojimus komandinėse vyrų ir moterų kumite bei mišrioje enbu rungtyse. Europos tradicinės karatė čempionate lietuviams pavyko iškovoti tris medalių komplektus.
Europos Vaikų taurės varžybose lietuviai pasipuošė 10 medalių. Lietuvos rinktinei atstovavo ir tradicinio karatė klubo „Danas” (treneris Norbertas Motiejūnas) sportininkai: 35 vaikai dalyvavo Europos vaikų taurės varžybose ir 11 sportininkų dalyvavo Europos tradicinės karatė čempionate.

Tradicinio karatė Europos vaikų taurės varžybose pirmąją vietą užėmė ir čempionu tapo
tradicinio karatė klubo „Danas” auklėtinis Gytis Gimžauskas. Toje pačioje amžiaus grupėje Ąžuolas Šnipaitis ir Jonas Klimanskas pasidalino dviem trečiosiomis vietomis – abu sportininkai taip pat klubo „Danas” auklėtiniai.
Čempionate trečiąją vietą kumite rungtyje užėmė Gediminas Kaveckas.
Suaugusiųjų grupėje klubo treneriai Justė Baltrušaitytė ir Norbertas Motiejūnas enbu rungtyje aplenkė čekų komandą ir užėmė trečiąją vietą, į priekį praleidę lenkų ir ukrainiečių komandas.
Vaikinų komandai, kurią sudarė Gediminas Kazokas, Eligijus Šinkūnas ir Kristupas Jonavičius, bei merginų komandai – Miglei Pelėdaitei, Gretai Levickytei ir Gretai Gutauskaitei – šiek tiek pritrūko iki sėkmės: komandinės kata rungtyje abi komandos liko ketvirtojoje vietoje.