Ką reikia žinoti renkantis silikoninį kraiką katėms internetu?

Kraikas, kuriuo užpildome kraiko dėžę, yra labai svarbus mūsų kailiniams draugams. Gamtoje katės savo ekskrementus užkasa smėlyje, tačiau namuose šeimininkai sprendžia, kokį kraiką parinkti savo augintiniui. Be abejo, vienas iš dažniausiai naudojamų kraiko dėžių užpildų yra silikoninis kraikas. Tačiau kuo jis išsiskiria iš kitų ir kodėl jis randa tiek daug rėmėjų?

Kačių pageidavimai kraikui labai skiriasi. Tačiau neabejotina, kad turėtumėte pasirinkti labai atsargiai. Netinkamas kraikas gali veiksmingai atgrasyti jūsų katę nuo kraiko naudojimo. Kai kurioms katėms patinka tik tam tikros rūšies kraikai, kuriems turėtumėte tiesiog pritarti. Jei turite keletą kačių, jums gali prireikti kelių skirtingų kraiko užpildų. Kartais katės mums stipriai praneš apie savo pirmenybę žvyrui – tiesiog apeidami savo kraiko dėžę. Katės taip pat gali nustoti naudotis savo dėže, jei mano, kad su kraiku kažkas negerai. Tačiau verta pastebėti, kad dažnai katėms nepriimtinas ne pats kraikas, o retas jo keitimas.

Silikoninio kraiko išskirtinumas

Silikoninis kraikas garsėja savo sugeriamomis savybėmis. Tačiau kvapo sugėrimo rodiklis yra visiškai kitoks nei kitos rūšies kraikų. Skirtingai nuo kitų substratų, nesusidaro gumuliukai, kuriuos galima pašalinti kartu su nešvarumais. Kačių šlapimas sulaikomas kristalų viduje, todėl šis kraikas puikiai sugeria kvapą. Taip pat nekyla problemų dėl dulkių, kai katės, paskleidžia kraiką iš dėžės.

Silikono kraikas tikrai labai patogus šeimininkams. Tačiau ką apie tai galvoja pačios katės? Čia, kaip įprasta, nuomonės skirstomos. Turite atsiminti, kad kvapas kraiko dėžėje yra vienas iš pagrindinių kriterijų, lemiančių, ar jūsų katė nuspręs naudotis savo tualetu. Dėl labai gerų silikoninio kraiko kvapus sugeriančių savybių yra mažesnė rizika, kad jūsų augintinio kraiko dėžė bus per daug nešvari. Tačiau kai kurios katės nenori girdėti ošimo garsų, kuriuos skleidžia substrato kristalai. Taigi, kai kurioms katėms granuliavimas taip pat gali būti netinkamas. Geras kraikas negali pakenkti katės letenoms. Tačiau verta žinoti, kad šiuo metu galime įsigyti silikoninį kraiką su labai mažomis granulėmis – primenančiomis smulkų smėlį, kurį katės dažniausiai mielai priima. Be to, toks substratas yra netoksiškas ir lengvas. Silikoniniai kraikai turi daug privalumų – jei katei parinksite kokybišką gaminį su atitinkama granuliacija, jūsų katė greičiausiai bus juo patenkinta.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas