KriminalaiPer vieną dieną ištraukti net du skenduoliai
2016 rugsėjo 05, Pirmadienis 09:24

Per vieną dieną ištraukti net du skenduoliai

Per vieną dieną ištraukti net du skenduoliai

Praėjusį savaitgalį ugniagesiai gelbėtojai net du kartus vyko prie vandens telkinių, iš kurių ištraukė skenduolių kūnus. Uteniškis, vienos statybos ir remonto darbų įmonės vadovas, paskendo Ignalinos rajone esančiame Joskučio ežere, o Stučių kaimo (Tauragnų sen.) gyventojui pasiplaukiojimas Tauragno ežere taip pat virto tragedija.

Šeštadienio rytą ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Ignalinos rajone, netoli Ginučių kaimo, esančiame Joskučio ežere įvyko nelaimė: paskendo žmogus. Panaudoję prietaisą „Sonaras" 100 metrų nuo kranto 3 metrų gylyje buvo rastas nuskendęs uteniškis V. V., kurį ir ištraukė narai.
Laikraščio „Utenos diena" žiniomis, prie Joskučio ežero naktį poilsiavo ir žvejojo būrelis žmonių. Vienas iš jų vienas išplaukė valtimi, tačiau į krantą nebegrįžo. Buvo tamsu, tad tuo metu skenduolį ištraukti nebuvo galimybių. 48 metų vyriškio kūnas buvo rastas tik rytojaus rytą.
Tą pačią dieną skaudi nelaimė įvyko Tauragno ežere, kuriame paskendo apie 40 metų turintis Stučių kaimo gyventojas. Iš Bendrojo pagalbos centro ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą apie tai, kad nuskendo žmogus. Išskubėję į nelaimės vietą narai nuo kranto apie 40 metrų ir 3 metrų gylyje rado skenduolio kūną. Pasak ugniagesių gelbėtojų, valtimi plaukė du žmonės, vienas iš jų išsigelbėjo, o Stučių kaimo gyventojas E. M. nepasiekė kranto.
Ugniagesių gelbėtojų teigimu, periodas, kai prasideda pavasarinė ir rudeninė žvejyba, yra pats pavojingiausias. Šiuo žvejybos laikotarpiu žmonės mėgsta atsipalaiduoti, nevengia alkoholio, pamiršta gelbėjimosi liemenes. Atvėsus orams žvejai apsirengia šilčiau, tad nedėvint gelbėjimosi liemenių atsiranda dar didesnė galimybė nuskęsti.

Laikraščio „Utenos diena" inf. ir nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Daugiau nei mėnesį Molėtuose ieškotą skenduolį aptiko jo žmona

  Dėl gegužės 9-ą Molėtų rajone, Bebrusų ežere, nuskendusio vyro buvo vykdomos intensyvios paieškos – pirmąjį birželio savaitgalį prie Molėtų rajono ugniagesių ir Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narų prisijungė ir savanoriai iš Latvijos. Po daugiau nei mėnesio, nuskendusio vyro kūną ežere pastebėjo jo žmona.

 • Utenoje – pirmas skenduolis

  Šiandien naktį, apie 2.30 val., iš Dauniškio ežero Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (APGV) narai ištraukė nuskendusį jaunuolį.

 • Vanduo pasiglemžė zarasiškio gyvybę

  Praėjusį savaitgalį iš vandens telkinių ugniagesiai gelbėtojai ištraukė tris nuskendusius žmones. Vien tik per birželio mėnesį jau nuskendo 8 žmonės, iš jų vienas paauglys. Dažniausiai į vandens gniaužtus patenkama dėl neatsargaus elgesio.

 • Daugailiuose ištrauktas skenduolis

  Ankstų antradienio rytą Daugailių miestelyje iš vandens telkinio ištrauktas skenduolio kūnas.
  Apie tai šįryt informavo Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai gelbėtojai. Balandžio 4-os rytą gavę pranešimą apie nelaimę, jie panaudojo narų įrangą ir iš vandens telkinio keturių metrų atstumu nuo kranto ištraukė vandens paviršiuje plūduriavusį skenduolio kūną.

 • Molėtų rajone rastas nuskendęs jaunuolis

  Liepos 24-osios popietę Molėtų rajone rastas nuskendęs jaunuolis, kuris liepos 17 dieną, apie 17 val., iš namų Vilniuje išvyko į festivalį „Radistai Vilage 2015" Molėtuose, Žalvarių kaime esančioje „Obuolių saloje“.

 • Karštas savaitgalis pareikalavo aukos

  Išsiilgę šiltų orų praėjusį savaitgalį poilsiautojai apgulė ežerų pakrantes, paplūdimius. Tačiau savaitgalio džiaugsmus prie vandens apkartino jaunuolio žūtis – tvenkinyje nuskendo jaunas žmogus.

 • Ignalinos rajone nuskendo žvejys

  Vasario 2 dieną Ignalinos rajone, Meironių kaime, nuskendo 56 metų žvejys. Apie tai buvo informuoti policijos pareigūnai bei ugniagesiai gelbėtojai, kurie atvyko prie Lūšių ežero. Išžvalgius apie 100 kv. m. ežero, skenduolio kūnas buvo rastas 3 metrų gylyje maždaug 15 m nuo kranto.

 • Konfliktas išprovokavo šuolį

  Rugsėjo 6-os naktį, tarp 1–2 val., Užpalių seniūnijoje esančioje stovyklavietėje prie Šventosios upės per išgertuves kilusio konflikto metu vaikinas (gim. 1988 m.) su drabužiais nuo skardžio šoko į upę. Iš paskos į upę šoko mergina. Ji upėje buvo sugriebusi judantį vaikino kūną, bandė atversti jį ant nugaros, tačiau tamsoje jį pametė. Įvykio vietoje paieškos darbus atliko Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai. Kaip „Utenos dieną" informavo Utenos APGV komandos viršininkas Virginijus Dainys, skenduolis buvo rastas netoli tos vietos, kur įšoko į vandenį.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8260
Vakar apsilankė:8841
Šią savaitę apsilankė:8260
Šį mėnesį apsilankė:236428
Viso (nuo 2015-02-16):8627572
Šiuo metu naršo:
140
2018-06-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!