ĮvairenybėsDviejuose vandens telkiniuose maudytis nerekomenduojama
2017 birželio 15, Ketvirtadienis 14:56

Dviejuose vandens telkiniuose maudytis nerekomenduojama

Dviejuose vandens telkiniuose maudytis nerekomenduojama

Utenos rajono savivaldybės administracija, vykdydama aplinkos monitoringą, stebi Utenos rajono vandens telkinių maudyklų vandens kokybę.

Šių metų birželio 8 dieną buvo paimti 33 vandens telkinių maudyklų vandens tyrimai. Atlikus paplūdimių ir poilsiaviečių vandens tyrimus, buvo gauta informacija apie mikrobiologinių parametrų ribinių verčių viršijimą Bukos upės (Vyžių k., Tauragnų seniūnija) ir Lukno ežero (Galelių k., Vyžuonų seniūnija) maudyklų vandenyje. Artimiausiu metu bus paimti papildomi šių maudyklų vandens mėginiai vandens kokybės tyrimams atlikti.
Iki tol, kol bus gauti šio tyrimo rezultatai, šioje maudyklose maudytis nerekomenduojama.

Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Paskelbė vandens maudyklų vandens kokybę

  Utenos rajono savivaldybės administracija Utenos rajono maudyklų vandens kokybės stebėsenai vykdyti sudarė sutartį su Nacionaline visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija.

 • Paaiškėjo, ar Utenos rajono maudyklų vanduo yra švarus

  Utenos rajono savivaldybės administracija sudarė sutartį su Nacionaline visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija dėl vandens kokybės stebėsenos Utenos rajono maudyklose. Prieš maudymosi sezono pradžią (gegužės 25 d.) buvo paimti vandens mėginiai iš šių Utenos rajono savivaldybės vandens telkinių maudyklų: Alaušo ežero (Sudeikiai), Tauragno ežero (Tauragnai), Dauniškio ežero (Aušros g., Utena), Dauniškio ežero (Sudeikių g., Utena), Vyžuonėlio ežero (Ežero g., Utena), Vyžuonėlio ežero (Molėtų g., Utena), Utenos tvenkinio (Vestuvių g., Utena).

 • Į ežerų maudyklas vėl sugrįžo prižiūrėtojai

  Birželio 8 dieną laikraštyje „Utenos diena" rašėme, kad Utenos miesto maudyklose nebeliko gelbėtojų. Maudyklas buvo nuspręsta palikti be gelbėtojų todėl, kad neva šie neatliko jokių funkcijų, o atsitikus bėdai vandenyje vargu ar būtų ištiesę pagalbos ranką skęstančiajam.

 • Ne visos Utenos maudyklos paruoštos poilsiautojams

  Kaip ir kasmet, atšilus orams ir prasidėjus atostogų, poilsio bei maudynių sezonui, „Utenos diena“ savo skaitytojams parengė reportažą iš populiariausių maudyklų. Ilgai laukta ir pagaliau prasidėjusi vasara jau ne pirmą savaitę uteniškius vilioja išsimaudyti ar pasideginti. Daugelis Utenos rajono paežerėse esančių maudyklų saulės spindulių išsiilgusius poilsiautojus pasitinka svetingai, o ir patys vasarotojai džiaugdamiesi vasara dėl smulkių trūkumų nuotaikos nesigadina.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8236
Vakar apsilankė:8841
Šią savaitę apsilankė:8236
Šį mėnesį apsilankė:236404
Viso (nuo 2015-02-16):8627548
Šiuo metu naršo:
137
2018-06-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!