ĮvairenybėsUteniškiai ir toliau lieka neabejingi labdaringiems renginiams
2015 lapkričio 25, Trečiadienis 14:12

Uteniškiai ir toliau lieka neabejingi labdaringiems renginiams

Uteniškiai ir toliau lieka neabejingi labdaringiems renginiams
 • 25 foto

Jau tapo gražia tradicija lapkričio mėnesio pabaigoje rengti labdaros koncertą „Rudens spalvos", kurį organizuoja Užpalių LIONS klubo nariai. Šiemet surinktos lėšos skiriamos Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro auklėtiniams.

Į labdaros vakarą sugužėję uteniškiai negailėjo savo santaupų ir kiekvienas pagal savo išgales metė į bendrą kasą, kurią saugojo Utenos kolegijos Medicinos fakulteto socialinių mokslų antrakursiai. Vėliau klubo prezidentui Eugenijui Keraminui, šio klubo ilgametei narei ir įkūrėjai Nijolei Rimkevičienei bei užpalietei ūkininkei Vestai Vaškelienei suskaičiavus suaukotus pinigus, buvo paskelbta surinkta suma – 1188, 50 Eur (pernai suaukoti 6877 litai (1991,72 Eur), skirti sergančių vaikų gydymui).
Pasibaigus koncertui klubo prezidentas E. Keraminas su N. Rimkevičiene pinigus įteikė centro vadovams.
Kaip žadėjo šia labdaringa akcija pasidžiaugęs ir padėkojęs už dėmesį šio centro direktorius Zenonas Misiūnas, pinigai bus skirti auklėtinių gyvenimo ir mokymosi sąlygų gerinimui.
LIONS kubo labdaros koncerte, kurį vedė Valdas Laurinavičius, dalyvavo muzikantai iš įvairių šalies rajonų. Dainavo ir grojo Raimundas Pusvaškis, atvykęs iš Balninkų (Molėtų r.), darnus Daivos ir Vyto duetas iš Kėdainių, dainingi Kaišiadorių muzikantai Algis, Saulius ir Arūnas, solistė Vaiva Ladiga iš Šepetos (Kupiškio r.), kaunietis Laimonas Vasiliauskas, videniškietis iš Molėtų rajono Vitalijus Gaulė ir uteniškiai Linas Vaitiekėnas bei Valdas Sabaliauskas. Pastarasis, kaip ir dera puikiam vestuvių muzikantui, Utenos kultūros centro salėje sukėlė tikrą audrą, pakviesdamas žiūrovus ne tik atsistoti, bet kartu ir dainuoti. Jam su L. Vaitiekėnu pritarė ir į sceną sugužėję visi vakaro koncerto muzikantai.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Medikų renginyje – Utenos miesto garbės piliečio vardas žydų kilmės išeiviui

  Paskutinio balandžio mėnesio penktadienio vakarą Utenos kultūros centras buvo pilnas išsidabinusių ir šypsenomis pasipuošusių medicinos darbuotojų. Profesinės Lietuvos medicinos darbuotojų šventės proga čia jau tradiciškai susirinko trijų Utenos gydymo įstaigų – VšĮ Utenos ligoninės, VšĮ Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro (toliau – Utenos PSPC) ir Šv. Klaros palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės (toliau – Šv. Klaros ligoninė) – darbuotojai. Šiųmetės šventės pagrindiniu akcentu tapo išskirtinis įvykis – Utenos miesto garbės piliečio vardo suteikimas iš Utenos kilusiam ir JAV šiuo metu gyvenančiam garsiam gydytojui kardiologui Nobelio taikos premijos laureatui Bernardui Lounui.

 • Užpalių LIONS vėl surengė labdaros akciją

  Užpalių LIONS klubas kaip ir kasmet organizavo labdaros koncertą ir rinko aukas neįgaliems mūsų rajono jaunuoliams.

 • Surengę labdaringą akciją Utenos krepšininkai nugalėjo italus

  Lapkričio 11-a Utenos „Juventus“ klubo istorijoje bus ryški ne tik pergale prieš tituluotą Sassario „Dinamo“ klubą, bet ir surengta Pyragų diena bei labdaringa akcija, kurią organizavo krepšininkai ir klubo vadovai. Kiekvienas krepšinio aistruolis, atėjęs į šį susitikimą Utenos daugiafunkciame sporto centre, galėjo prisidėti prie labdaringos „Išsipildymo akcijos" ragaudami pačių krepšininkų su šeimomis iškeptų pyragų. Kaip „Utenos dieną“ patikino klubo vadovas Eimantas Skersis, surinkti 293 Eur. 53 cnt. bus paaukoti „Išsipildymo akcijai“.

 • Utenoje – skudutininkų, ragų ir daudyčių pūtėjų festivalis „Dudutis“

  Ateinantį savaitgalį Utenoje vyks skudutininkų ansamblių, ragų ir daudyčių pūtėjų festivalis „Dudutis". Uteniškiams ir miesto svečiams koncertuos net 20 kolektyvų (250 dalyvių) iš Alytaus, Biržų, Kalvarijos, Kauno, Klaipėdos, Kupiškio, Marijampolės, Panevėžio, Pasvalio, Tauragės ir Utenos.

 • Dosnus labdaros vakaras sutelkė geros valios uteniškius

  Pirmadienio vakarą Utenos kultūros centre nuvilnijęs Utenos muzikantų bendruomenės ir jų draugų paramos koncertas Šv. Teresės šeimynai paremti subūrė geradarius. Šios akcijos metu suaukota suma – 600 eurų – atiteks vasario 1 dieną nuo gaisro nukentėjusios Šv. Teresės šeimynos vaikams, kurie neteko ne tik namų, bet ir muzikos instrumentų.

 • Renginys suburs senjorus

  Spalio 1 dieną (šeštadienį) 15 val. senjorai kviečiami į Utenos A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką, kur bus minima Pagyvenusių žmonių diena su muzikiniais pasirodymais ir siurprizais.

 • Nemeikščiuose – stogastulpis Alfonsui Nyka-Niliūnui

  Praėjusį savaitgalį Nemeikščių kaime (Utenos sen.) atidengtas stogastulpis poetui kritikui ir vertėjui Alfonsui Nyka-Niliūnui (tikroji pavardė Čipkus).

 • Kultūros darbuotojai minėjo savo profesinę šventę

  Balandžio 15-oji – ypatinga diena kultūros darbuotojams, mat šie žmonės mini savo profesijos šventę – Pasaulinę kultūros dieną. Ta proga Utenoje, Kūrybinių industrijų centre „Taurapilis" visus kultūrininkus sukvietė į spalvingą programą, kurioje netrūko nei muzikos skambesio, nei įdomios lankytojams skirtos veiklos.

 • Renginyje triumfavo moteriškas žavesys

  Kovo 18 dieną renginių centre „Gervalis" vyko uždaras vakaras, kuriame apsilankė būrys kviestinių svečių. Čia rinkosi mados gerbėjai, taip pat tie, kurie neabejingi grožiui ir moteriškumui. Visus gausiai susirinkusius ir puikiai nusiteikusius svečius suvienijo neįprastas moterims skirtas renginys „M3 – Mergina, Moteris, Mama". Tokių renginių organizatoriai žada surengti ir ateityje.

 • Utenos trečiojo amžiaus universitete – gimtadienio nuotaikos

  Sausio 7 dieną Utenos kultūros centre Utenos trečiojo amžiaus universiteto klausytojai minėjo ketverių metų asociacijos gyvavimo sukaktį.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7409
Vakar apsilankė:11905
Šią savaitę apsilankė:39765
Šį mėnesį apsilankė:196412
Viso (nuo 2015-02-16):8587556
Šiuo metu naršo:
154
2018-06-21
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!