Spausdinti šį puslapį
2017 gruodžio 11, Pirmadienis 14:16

Pasveikinta 100 metų sulaukusi senolė

Pasveikinta 100 metų sulaukusi senolė

Gruodžio 6 dieną pasveikinta 100 metų sulaukusi Stanislava Kurmienė, kuri gimė ir užaugo Utenos rajone, Daugailiuose. Anksčiau su savo šeima gyvenusi Molėtų rajone, šiuo metu senolė dienas leidžia pas savo anūkę Utenoje.

Garbingo jubiliejaus proga ją pasveikino Molėtų rajono valdžios atstovai. „Sulaukti šimto metų lemta ne kiekvienam. Priimkite pačius nuoširdžiausius mūsų sveikinimus garbingo Jubiliejaus proga. Linkime sveikatos ir stiprybės,“ – linkėjo Molėtų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Kildišius ir įteikė senolei Stanislavai jos jubiliejui skirtą juostą bei sveikinimą.

Drauge su mero pavaduotoju šimtametę pasveikino ir Molėtų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Genovaitė Grybauskienė, Suginčių seniūnijos seniūnė Nijolė Jauneikienė. Svečiai jubiliatei dovanojo gėlių, linkėjo stiprios sveikatos ir toliau spinduliuoti išmintimi savo vaikams, anūkams, proanūkiams ir proproanūkiams.

Stanislava Kurmienė gimė ir augo Daugailiuose (Utenos r.). Su vyru užaugino tris vaikus, turi šešis anūkus, 12 proanūkių ir 2 proproanūkius.

Molėtų r. savivaldybės administracijos ir laikraščio „Utenos diena“ inf.

Paveikslėlių galerija

Susiję įrašai (pagal žymę)