AktualijosIškilmingi apdovanojimai – Utenos kultūros centrui ir ansambliui „Vieversa“
2017 balandžio 24, Pirmadienis 11:00

Iškilmingi apdovanojimai – Utenos kultūros centrui ir ansambliui „Vieversa“

Iškilmingi apdovanojimai – Utenos kultūros centrui ir ansambliui „Vieversa“
 • 22 foto

„Utenos diena" jau rašė, kad aukščiausia kategorija įvertintas ir geriausiu 2016 metų šalies kultūros centru pripažintas Utenos kultūros centras. Praėjusį savaitgalį Utenos kultūros centre daugiau nei valandą vykusių sveikinimų metu buvo ne tik pagerbtas Utenos kultūros centro kolektyvas, įteiktas įvertinimo žymuo, premija, bet „Aukso paukštė" atskrido ir į šokių bei dainų ansamblio „Vieversa" ilgametės vadovės Robertos Macelienės rankas.

Utenos kultūros centro šokių ir dainų ansamblis „Vieversa" antrą kartą už savo kūrybinę veiklą įvertintas aukščiausiu mėgėjų meno kolektyvų ir jų vadovų „Aukso paukštės" apdovanojimu. Pirmojo įvertinimo ansamblis sulaukė 2004 metais.
Tiek Utenos kultūros centro kolektyvą, tiek ansamblį „Vieversa" sveikino LR kultūros ministerijos atstovai, rajono savivaldybės vadovai, gausiai beveik iš visų šalies kampelių susirinkę rajonų kultūros centrų direktoriai.
Po sveikinimų fiestos scenoje su koncertine programa „Apkabinkim žemę VIEVERSOS sparnais" pasirodė „Aukso paukšte" įvertintas šokių ir dainų ansamblis „Vieversa".

Laikraščio „Utenos diena" inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos kultūros centras turi naują direktorių

  Pasibaigus konkursui Utenos kultūros centro direktoriaus postui užimti, kuriame dalyvavo penki kandidatai, penktadienio popietę komisija, pirmininkaujant Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Zitai Ringelevičienei, paskelbė laimėtoją.

 • Apie Utenos kultūros centrą – per „Lietuvos ryto“ televiziją

  Penktadienį, spalio 20 dieną, per „Lietuvos ryto" televiziją bus rodomas keturių minučių trukmės reportažas apie Utenos kultūros centrą, pelniusį geriausio 2016 metų šalies kultūros centro vardą.

 • Kultūros sistemos pertvarka rajone sužavėjo ne visus

  2014 metų pavasarį Utenos rajono savivaldybės administracija reorganizavo rajono kultūros sistemą. Praėjus beveik metams „Utenos diena" apsilankė ir domėjosi laisvalaikio salių veikla, kaip pertvarką vertina buvę kultūros darbuotojai, o dabar – seniūnijų specialistai. Ar pateisino naujovės vienos iš pertvarkos iniciatorių – Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Zitos Ringelevičienės – lūkesčius?

 • Užgavėnės be tradicinių blynų, su politiniu atspalviu ir rekordiniu išgertos arbatos kiekiu

  Užgavėnių tradicija – išvyti iš kiemo žiemą ir sočiai prisivalgius taukais varvančių blynų laukti pavasario. Uteniškiai tai jau padarė sekmadienį. Nors žiema ir buvo vejama, tačiau nepasidavė ir spustelėjo šaltukas kai kur net iki 10 laipsnių. Matyt, žiema ne juokais supyko ant šios šventės organizatorių, kaip buvo supykęs ir ne vienas uteniškis, atėjęs ir neradęs deramų pramogų.

 • Utenos kultūros centre – nominacijų lietus

  Spalio 25 dieną (šeštadienį) 13 val. Utenos kultūros centre vyks Tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursas-festivalis „Muzikinės nominacijos 2014", kuriame dalyvaus gausybė kolektyvų ir atlikėjų bei svečių.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:916
Vakar apsilankė:3266
Šią savaitę apsilankė:25896
Šį mėnesį apsilankė:54663
Viso (nuo 2015-02-16):9317625
Šiuo metu naršo:
53
2018-12-16
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!