ĮvairenybėsUtenoje – nemokama paskaita „Streso ir įtampos valdymas“
2017 gegužės 29, Pirmadienis 13:54

Utenoje – nemokama paskaita „Streso ir įtampos valdymas“

Utenoje – nemokama paskaita „Streso ir įtampos valdymas“

Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras gegužės 30 d. 17.30 val. kviečia į nemokamą paskaitą „Streso ir įtampos valdymas".

Renginys vyks Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje (Maironio g. 12).

Lektorius – psichologas, psichodramos terapeutas Evaldas Karmaza.

Renginys truks apie 1,5 val.

Tel. pasiteirauti (8 389) 51 867

Organizatorių inf. 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenio aikštėje – masinė mankšta

  Trečiadienį, gegužės 10 dieną, Utenio aikštėje susirinko nemenkas būrys miesto ugdymo įstaigų auklėtinių ir mokytojų – čia Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo masinę mankštą, skirtą paminėti Pasaulinę judėjimo sveikatos labui dieną.

 • Įtampos išvengti neįmanoma, tačiau ją valdyti – būtina!

  Yra žinoma, jog žmogus nesąmoningai pasirenka jam tinkančią spalvą, kuri atskleidžia jo psichinę būseną, emocijas ir nuotaikas. Spalvos gydo, aktyvina, ramina ar gerina nuotaiką.

 • Šokio judesio terapijos užsiėmimas – dievinantiems šokį

  Rugsėjo 9 dieną 17 val. Utenos kultūros centro Diskotekų salėje vyks „Šokio judesio terapijos" užsiėmimas, kurį ves asmeninio augimo trenerė, geštalto praktikė, šokio ir judesio terapeutė Ramunė Jaliniauskaitė.

 • Kviečia į Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus

  Nuo rugsėjo 5 dienos Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia į Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus, kurie vyks kiekvieną pirmadienį 17.30 val. Vyžuonos parke.

 • Utenoje – nemokama paskaita ekonomikos mokytojams

  Balandžio 28 dieną, ketvirtadienį, Lietuvos laisvosios rinkos institutas Utenos rajono ekonomikos mokytojus kviečia į seminarą „Kaip išmokyti ekonomikos per 31 valandą?". Mokymai vyks Utenos švietimo centre. Kaip išmokyti vaikus ekonomikos patirtimi dalinsis Lietuvos laisvosios rinkos instituto Švietimo centro vadovė Marija Vyšniauskaitė, viena iš vadovėlio „Ekonomika per 31 valandą" autorių.

 • V. Skirkevičiaus paskaitoje – ne tik apie vaistinius augalus

  Antradienį, balandžio 12 dieną, Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro kvietimu atvykęs Lietuvos sveikatos mokslų universiteto lektorius, profesionalus farmacininkas Virgilijus Skirkevičius gausiai susirinkusiems uteniškiams bandė įrodyti tai, kad paslaptys slypi ne žolėse ir vaistuose, o mumyse. Tokiu pavadinimu paskaitoje, skirtoje norintiems plačiau sužinoti apie augalų pasaulį, jų vaistines savybes, dvasines žmogaus vertybes ir daugelį kitų įdomių dalykų, savo praktiniais patarimais su susirinkusiais dalijęsis V. Skirkevičius akcentavo tris pagrindinius dalykus: sveikata priklauso nuo geros mamos, gražaus pasaulio ir teisingo tėvo.

 • Sveikuolių sveikuoliai

  Gruodžio mėnesį Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo Mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursą „Sveikuolių sveikuoliai". Konkurso tikslas - ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbant komandoje. Konkurse varžėsi 12 komandų.

 • Vyko paskaitos apie psichoaktyviąsias medžiagas

  Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras iš Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų įgyvendina projektą „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimas – visuotinė problema".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3542
Vakar apsilankė:7514
Šią savaitę apsilankė:28180
Šį mėnesį apsilankė:152026
Viso (nuo 2015-02-16):7985673
Šiuo metu naršo:
123
2018-04-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!