Bene jauniausio savivaldybės administracijos vadovo vairas – uteniškio studento rankose

Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Paulius Čyvas dar prieš pusantrų metų savęs nė neįsivaizdavo dabartiniame poste. Bene jauniausias Lietuvoje savivaldybės administracijos direktorius neslėpė, kad prireikus pasirašyti pirmąjį dokumentą buvo apėmęs keistas jausmas, mat šios pareigos – tai didelė atsakomybė.

Paulius Čyvas teigė, kad dirbdamas rajono savivaldybės administracijos direktoriumi išskirtinių privilegijų neturi ir nesitiki

Mokykloje langų nedaužė

„Vadovauti įstaigai, kuri valdo beveik 20 milijonų eurų biudžetą ir kurioje dirba 250 žmonių, yra nemenka atsakomybė. Teko suprasti, kad dirbant šiame poste tiesiog papolitikuoti neužteks. Bet aš atsakomybės niekada gyvenime nevengiau. Stengiuosi susitvarkyti su visomis pareigomis ir atsakomybėmis“, – apie pečius užgulusią atsakomybę kalbėjo jaunas vadovas.

P. Čyvas gimė, augo ir mokėsi Utenoje. Kaip pats tvirtino, buvo geras mokinys, mokyklos langų nedaužė, klasės durų užraktų negadino. Tik kartais bėgdavo iš pamokų, bet šių nusižengimų jis didele nuodėme nevadina. Kaip pats sakė, tai būdavo kolektyvinės operacijos, kai visi klasės, mokiniai, pajutę, kad atsiskaitymams dar nėra gerai pasiruošę, imdavo ir bendru sutarimu neateidavo į pamoką. Mokykloje P. Čyvas buvo iniciatyvus, turėjo organizacinių gebėjimų, kurių neprarado iki šių dienų.

Visą straipsnį skaitykite antradienio laikraštyje „Utenos diena“.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas