AktualijosIšsirink savo komforto lygį „Eglės sanatorijoje“
2018 gegužės 28, Pirmadienis 09:02

Išsirink savo komforto lygį „Eglės sanatorijoje“

Išsirink savo komforto lygį „Eglės sanatorijoje“

Nuolatinis tempas, stresas, nuovargis darbe ar namuose, irzlumas ir nusilpusi imuninė sistema – tai ryškūs pavojaus signalai, susidūrę su jais turėtume sustoti, susimąstyti ir skirti laiko atokvėpiui. Kartais net ir sudėtingiausias problemas gali išspręsti visavertis poilsis. Labai svarbu suprasti, kad organizmą stiprinančios procedūros ir laikas sau privalo būti įrašyti mūsų dienotvarkėje.

Ne paslaptis, jog poilsį, jo pobūdį ir kokybę visi suprantame skirtingai ir sveikatinimo bei poilsio paslaugų ir vietos pasirinkimas žmogui gali tapti didžiausiu iššūkiu. Kartais net vienos šeimos narių pomėgiai bei reikalavimai poilsiui kardinaliai skiriasi. „Eglės sanatorija" surado išeitį, kaip patenkinti skirtingus žmonių poreikius ir suderinti ne tik vienos šeimos, bet ir visų klientų skirtingus poreikius.

Jau nuo birželio 1 dienos pirmieji „Eglės sanatorijos" klientai išbandys naujieną, suteiksiančią dar daugiau komforto – nuo šiol stikline galerija tarsi pušyno taku sanatorijos svečiai komfortiškai, apsisiautę chalatais ir neišeidami į lauką turės galimybę pasiekti sanatorijos gydyklą ir pagrindinę mineralinio vandens biuvetę. Tačiau tai – tik didžiosios naujienos dalis. Vasarą „Eglės sanatorija" pristatys klientams galimybę pasirinkti pageidaujamą komforto lygį: economy, standard arba comfort.

Economy komforto lygis patiks tiems klientams, kurie yra įpratę matyti klasikinę „Eglės sanatoriją" ir dievina pasivaikščiojimus lauke, kvėpuojant tyru Druskininkų oru. Pasirinkę economy lygio apgyvendinimą, sanatorijos svečiai didžiąją dalį procedūrų, valgyklą ir mineralinio vandens biuvetę pasieks lauko takais.

Standard komforto lygis skirtas tiems svečiams, kuriems nesinori baimintis dėl blogo oro. Pasirinkus standard komforto lygį didžiąją dalį procedūrų bei kitas sanatorijos teikiamas paslaugas „Eglės sanatorijos" gyventojai galės pasiekti stikline galerija, neišėjus į lauką. Šis komforto lygis yra tikras aukso vidurys – optimalus variantas klientui, kuris mėgsta patogumo, komforto ir paprastumo santykį.

Comfort komforto lygis patiks tiems, kurie nori išskirtinių apgyvendinimo sąlygų ir dievina aukščiausią komforto lygį. Pasirinkę šį lygį klientai po vienu stogu ras viską: gydyklą, valgyklą, galės lankytis sanatorijoje rengiamuose koncertuose ir kitose pramogose. Šis, aukščiausias, komforto lygis užtikrins ir aukščiausio lygio poilsį gražiausiuose Lietuvos kurortuose – Birštone ir Druskininkuose.

Kokybiškam jėgų atgavimui ir poilsiui komfortas yra itin svarbus. Visgi kiekvienas jaučiasi geriausiai ten, kur aplinka yra priimtiniausia. Kai aplinka atitinka lūkesčius ir norus – tai žmogų priartina prie pilnatvės ir atsipalaidavimo jausmo. Tačiau net ir siekdama prisitaikyti prie kiekvieno svečio noro ir gerindama komforto sąlygas, „Eglės sanatorija" užtikrina, kad, pasirinkę skirtingus komforto lygius, klientai gaus vienodas, aukščiausios kokybės sveikatinimo bei gydymo paslaugas. Belieka tik išsirinkti SAVO KOMFORTO LYGĮ!

„Eglės sanatorijos" inf. ir nuotr.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:873
Vakar apsilankė:7593
Šią savaitę apsilankė:873
Šį mėnesį apsilankė:157520
Viso (nuo 2015-02-16):8548664
Šiuo metu naršo:
96
2018-06-18
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!