JaunimasUžpalių gimnazijos mokytojus pavadavo svečiai
2015 spalio 08, Ketvirtadienis 13:31

Užpalių gimnazijos mokytojus pavadavo svečiai

Užpalių gimnazijos mokytojus pavadavo svečiai

Užpalių gimnazijoje vyko neįprasta Mokytojo dienos šventė, kurioje netrūko mokiniams skirtų įdomių veiklų. Šventę organizavo abiturientai, vadovaujami klasės vadovės Birutės Masonienės ir mokinių parlamento. Pakviesti buvę mokyklos mokiniai, mokinių tėvai, įvairių profesijų bei pomėgių atstovai, tądien tapę mokytojais: jie vedė pamokas, pasakojo apie savo darbą, su mokiniais gvildeno šiandienos aktualijas, diskutavo jaunimui rūpimais klausimais bei kartu kūrė darbelius iš vilnos, susipažino su įvairiais muzikos instrumentais ir mokėsi jais groti.

Mokytojais sutiko pabūti Užpalių seniūnas Eugenijus Keraminas, rajono tarybos narys Virginijus Keraminas, Utenos r. prokuroras Rimantas Jurkevičius, geografas Giedrius Indrašius, Utenos kultūros centro folkloro studijos vadovė Dalia Magylienė, Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Utenos regioninio skyriaus augalų apsaugos specialistė Nijolė Bikulčienė, amatininkė Giedrė Apokienė, Užpalių bibliotekos bibliotekininkė Vida Juškienė, visuomenės sveikatos biuro specialistė Rita Latvėnienė, farmacininkė Aurelija Stukaitė. Priešmokyklinės grupės auklėtiniams, pradinukams pamokas vedė abiturientai. Mokyklos svečiai džiaugėsi pasinėrę į mokytojo kasdienybę. Mokinius džiugino nauji veidai, naujos žinios, nauji patyrimai.
Tikrieji Užpalių gimnazijos mokytojai mėgavosi savo švente: priėmė sveikinimus, maloniai bendravo su svečiais, lankėsi mokinių parlamento įsteigtoje kavinėje. Čia pagal jų parengtą linksmą valgiaraštį vaišinosi, o puikią nuotaiką kūrė gyva muzika, kurią dovanojo Užpalių gimnazijos mokiniai Viktorija Laurinėnaitė, Laurynas Dicevičius ir Medeina Maniušytė.

Mokytoja Renata GAVĖNIENĖ

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Verslininko dovana Užpaliams: išgražėjo Krokulės šaltinio aplinka

  Užpalių miestelio verslininkas Edvardas Žilys ėmėsi gražios iniciatyvos: savo lėšomis atnaujino Krokulės (Lygamiškio) šaltinio aplinką. Prieš tai suderinę planuojamus veiksmus su Utenos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus specialistu paveldosaugininku Arvydu Mitalu bei Užpalių seniūnijos seniūnu Eugenijumi Keraminu, šios idėjos sumanytojas kartu su būriu užpaliečių per dvi savaites gražino legendomis apipintą vietą.

 • Užpaliuose – pasaulio margučių ridenimo čempionatas

  Balandžio 8 dieną 11 valandą, po šv. Mišių, Užpaliuose vyks Atvelykio šventė – vaikų velykėlės ir pasaulio margučių ridenimo čempionatas su įvairiais žaidimais ir atrakcionais. Programoje numatytos ne tik margučių ridenimo, bet ir stipriausio margučio varžybos, laimės šulinys, margučių nuomos punktas bei vaišių stalas.

 • Palūšė Lietuvos mažosios kultūros sostinės vardą perdavė Užpaliams

  Gruodžio 8 dieną Palūšėje iškilmingu šventiniu renginiu užbaigti šio kaimo – 2017-ųjų Lietuvos mažosios kultūros sostinės – metai. Garbingas vardas, kurį Palūšė perėmė iš Molėtų rajono Alantos bendruomenės su geriausiais linkėjimais buvo perduotas Utenos rajono Užpalių miesteliui. Šventėje skambėjo patys gražiausi žodžiai, išdalintos dešimtys padėkų, simbolinių draugystės sagų, džiaugtasi draugyste, bendryste, žmonių širdžių šiluma ir bendruomenėms linkėta viltingo ėjimo į priekį.

 • Garsaus krepšininko dėka keičiasi Užpalių vaikų dienos centro veidas

  Rugsėjo mėnesį Užpalių vaikų dienos centras (toliau – Centras) sulaukė ypatingo svečio – krepšininko Jono Valančiūno. NBA krepšinio lygoje žaidžiantis uteniš­kis susipažino su Centro veikla, nuoširdžiai bendravo ir žaidė krepšinį su vaikais, dalijo autografus. Paste­bėjęs, kad Centre nėra vandentiekio, o vaikai rankas turi plauti primityviu būdu, garsus sportininkas pa­žadėjo kaip įmanoma greičiau šią problemą išspręs­ti. Nuvykusios į Užpalius „Utenos dienos“ žurnalistės domėjosi, kokie darbai šiuo metu vyksta, kaip pasi­keitimai pagerins Centro kasdienybę.

 • Liepsnos sunaikino medinio namo stogą

  Praėjusį šeštadienį Užpalių miestelyje kilo gaisras, kuris sunaikino gyvenamojo namo stogą, du kambarius, virtuvę ir verandą.

 • Nuo Sibiro iki Užpalių

  Praėjo mėnuo, kai „Misija Sibiras 17" dalyviai pajudėjo Irkutsko link. Ekspedicija jau sugrįžo namo. Dabar rengia susitikimus, pasakoja apie savo veiklą. Tradiciškai dalyviai susirinko vieno iš šios ekspedicijos sumanytojų ambasadoriaus Vygaudo Ušacko sodyboje Bajoriškėse aptarti ir pristatyti nuveiktus darbus. Šiemet ekspedicijos dalyviai ir jau anksčiau panašioje misijoje dalyvavę jaunuoliai rinkosi į netradicinę talką – Užpaliuose talkino Jūratės ir Eugenijaus Keraminų Šv. Teresės šeimynos namo statybose.

 • Garbės piliečio vardas – Juozui Vanagui

  Už ilgametį Užpalių garsinimą Užpalių garbės piliečio vardas praėjusį šeštadienį buvo suteiktas garsiam šalies chorvedžiui Juozui Vanagui.
  Pastaruoju metu iš ligos patalo nesikeliančiam kraštiečiui jau sukako 92-eji, todėl atsiimti įvertinimo į iškilmes atvyko jo dukra Beatričė ir sūnus Benediktas. Jiems Užpalių seniūnijos seniūnas Eugenijus Keraminas įteikė vardinę austą juostą, ąžuolo vainiką ir žymenį. Vaikai pasirašė ir Užpalių garbės piliečių knygoje. Sveikinimus J. Vanagui perdavė ir Užpalių gimnazijos, jo gimtųjų Vilučių kaimo bendruomenės.

 • Tarptautinė mokytojų diena – lydima muzikos ir puikios nuotaikos

  Spalio 5 dieną Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis" paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Išradingi mokiniai parengė malonią staigmeną: sutikdami atvykusius mokytojus dovanojo po raudonskruostį obuolį, puoštą vaikiška rankele išraitytu palinkėjimu. Prieš koncertą mokytojai buvo kviečiami pabendrauti, Utenos švietimo centras vaišino kvapnia arbata ir saldėsiais, o centro „Taurapilis" darbuotojai kvietė aplankyti parodas, apžiūrėti edukacines erdves.

 • Užpalių entuziastai šventė Sekmines

  Gegužės 14 dieną Užpaliuose prie tilto per upę rinkosi užpaliečiai. Ne žvejoti, ne maudytis, o dalyvauti linksmoje šventėje, kuri miestelyje organizuojama jau ne pirmus metus.

 • Jaunieji šauliai sugužėjo į Užpalius

  Gegužės 7 dieną Užpalių gimnazijoje vyko plk. Prano Saladžiaus jaunųjų šaulių žaidynės. Šių žaidynių tikslas – ne tik pabendrauti, pasportuoti, pasivaržyti ir smagiai praleisti laiką, bet ir atrinkti stipriausius dalyvius, kurie gegužės 26-29 dienomis dalyvaus respublikinėse jaunųjų šaulių sporto žaidynėse Palangoje ir festivalyje „Sportas visiems“.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4232
Vakar apsilankė:7740
Šią savaitę apsilankė:4232
Šį mėnesį apsilankė:187858
Viso (nuo 2015-02-16):8021505
Šiuo metu naršo:
112
2018-04-23
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!