Metų atidarymas: ,,Vilnius Outlet“ kviečia į didžiausią outlet Šiaurės Europoje

Penktadienį Vilniuje duris atveria daugiau nei 73 tūkst. kv. m ploto „Vilnius Outlet“, tapsiantis didžiausiu outlet centru Šiaurės Europoje. Prekybos centre veiks daugiau nei 150 paslaugų ir prekybos įmonių, restoranų kavinių, vaikų užimtumo centrų. Investicijos į prekybos centrą siekia daugiau nei 80 mln. eurų.

Erdvus ir stilingas

Prekybos centras, kuriame nereikia skubėti ir brautis alkūnėmis, kur net ir gūdžiausią žiemą žaliuoja medžiai, o gurmaniška restoranų erdvė leidžia apkeliauti pasaulį – taip naujasis prekybos centras prisistato Vilniaus miesto svečiams.
„Prekybos centras kurtas atsižvelgiant į geriausias patirtis. Stilingas centro interjeras nudžiugins ir daug ko mačiusius“, – žada „Vilnius Outlet“ atstovas Edgaras Valickas.
Prie Vilniaus Vakarinio aplinkkelio įsikūręs centras yra patogiai pasiekiamas automobiliu – pastate ir šalia įrengta daugiau nei 2000 vietų automobiliams.

Įsikurs žinomi prekės ženklai

,,Vilnius Outlet“ įrengta žaliųjų zonų, vaikų žaidimo aikštelių. Pirkėjai centre ras žinomas parduotuves – „Apranga Išparduotuvė“, „Space outlet“, „Nike outlet“, „Danija outlet“, „Sportland outlet“, „Baby city“ ir daugelį kitų. Šių parduotuvių išskirtinumas – kokybiški ir žinomi prekės ženklai, tokie kaip ,,Armani”, ,,Calvin Klein”, ,,Boss”, ,,Diesel”, ,,Adidas” ir kiti.
Outlete veiks „Hyper Rimi“ ir „Assorti“ bei dar daugiau nei 10 gurmaniško maisto prekių parduotuvių. Pramogų zonoje įsikurs restoranai: „Manga“, „Jurgis ir Drakonas“, „Grill London“, „Casa de la pasta“, „Burger King“, „KFC“ ir daug kitų.

Atidarymas – spalio 22 d.

„Vilnius Outlet“ duris atvers penktadienį – spalio 22 d. Atidarymo proga lankytojų lauks išskirtinės nuolaidos ir šeimos šventė. Koncertuos „Tilidūda“, „Sisters On Wire“, Iglė ir Tadas. Pirkėjus linksmins animatoriai, mimai, balionių virtuozai, veiks piešimo ant veido, vaflių dirbtuvės. Nemokamai bus galima pasivaišinti cukraus vata ir spragėsiais, pasidaryti momentinę šeimos nuotrauką.

Prekybos centro adresas: V. Pociūno g. 8, Vilnius ( šalia Vilniaus Vakarinio aplinkelio). Darbo laikas 10:00 – 21:00

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas