Nauja moderni klinika Utenos gyventojams ir svečiams!

Puiki savijauta, gera sveikata yra kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybės garantas ir tikslas. Rūpestis savimi taip pat pareikalauja šiek tiek mūsų brangaus laiko, todėl labai svarbu, kad medicinos paslaugos būtų lyg ranka pasiekiamos. Džiugu, kad nuo šiol Utenoje, Utenio a. 15 (buvęs SEB bankas), duris atveria nauja moderni klinika „Antėja“.

Laboratoriniai tyrimai – greitas ir efektyvus būdas džiaugtis gera savijauta

„Utenoje nesame naujokai, todėl stebėdami situaciją mieste, įžvelgėme modernių medicinos paslaugų trūkumą, džiaugiamės, kad turime galimybę pagaliau tai suteikti“, – teigė aktyviai besiplečiančios klinikos,,Antėja‘‘ Utenos padalinio vadovė Indrė Šireikienė. Pasak jos, klinikos darbuotojai tiki, kad reguliarūs tyrimai padeda suprasti, kaip laikui bėgant keičiasi Jūsų kūnas, ir priimti tinkamus sprendimus, sprendžiant sveikatos klausimus. Naujame padalinyje uteniškiai ir miesto svečiai galės išsitirti bei pasitikrinti savo sveikatą pačiu tiksliausiu būdu – kraujo ir kitais laboratoriniais tyrimais, kurių ,,Antėjos“ klinikoje yra apie 3 000. Kraujo tyrimai yra pagrindinis komponentas siekiant užkirsti kelią įvairių rūšių ligoms, gali atskleisti, kodėl nuolat trūksta energijos, kankina prasta nuotaika ar kodėl nusilpo imunitetas.

„Tapę ,,Antėja“ klinikos klientu, patikėsite savo sveikatą profesionalų rankoms!

Klinikoje šiuo metu bus atliekami ne tik laboratoriniai tyrimai, bet ir teikiama vakcinavimo paslauga.„Turime planų čia teikiamų paslaugų spektrą artimiausiu metu papildyti ir šeimos gydytojų paslaugomis. Tada klientams galėsime pasiūlyti ne tik kokybiškas tyrimų ar vakcinavimo paslaugas, bet ir galimybę konsultuotis su mūsų specialistais bei patikėti jiems savo šeimos sveikatą“, – sakė „Antėjos“ Utenos padalinio vadovė.

„Antėja“ – viena pirmųjų robotizuotų laboratorijų Baltijos šalyse, o inovatyvumas, kruopštumas bei atsakingumas yra pagrindinės įmonės vertybės. Todėl visuose padaliniuose dirba žiniomis, empatija bei paslaugumu spinduliuojančios slaugytojos ir gydytojai, kurie daug dėmesio skiria kiekvieno žmogaus individualiai situacijai.

Pirmųjų laukia dovanos

Atidarymo proga Utenos gyventojams paruošta DOVANA – nemokamas geležies tyrimas. Norintys pasinaudoti dovana, turėkite su savimi skrajutę (jei radote savo pašto dėžutėje) arba informuokite slaugytoją, jog šis pasiūlymas Jums žinomas ir norėtumėte juo pasinaudoti. Pasiūlymas galioja iki lapkričio 30 dienos.

Apie staigmenas bei vykdomas akcijas daugiau sužinokite „Antėjos“ „Facebook“ paskyroje bei interneto svetainėje www.anteja.lt.

Rūpinamės tais, kurie rūpinasi savimi. Naujoji klinika dirba darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. Vizitui galite registruotis savitarnos sistemoje www.anteja.lt, bendruoju klientų aptarnavimo centro telefonu 8 700 55 511 arba el. paštu pagalba@anteja.lt. Komanda su nekantrumu laukia Jūsų vizito!

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas