Ignalinoje startavo Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas

Rugpjūčio 1 dieną Ignalinoje buvo pasveikinti Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato nugalėtojai – Vilniaus „Igol“ komanda, finale nurungusi Vilniaus „Audrą“. Čempionate dalyvavo aštuonios stipriausios šalies komandos iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Kupiškio, Mažeikių, Elektrėnų ir Prienų. Visą dieną varžybos vyko miesto paplūdimyje prie Gavio ežero, naujoje futbolo aikštėje, kuri neseniai įrengta ir atidaryta būtent  šio renginio metu.

Tai trečioji tokia aikštelė Lietuvoje. Kaip sakė čempionato atidaryme kalbėjęs Salės ir paplūdimio futbolo asociacijos prezidentas Vidmantas Butkevičius, kitą vasarą ji atrodys dar geriau ir bus vienintelė tokia Pabaltijyje. Planuojama aikštelės plotą papildyti kvarciniu smėliu, įrengti tribūnas, apšvietimą, organizuoti  įspūdingus  naktinius mačus. „Aikštelės vieta tikrai puiki. Ir apskritai Ignalinoje labai gražu ir gera būti. Čia atvažiuoji kaip namo…“, – sakė V. Butkevičius.   Ignalinoje rugpjūčio mėnesį vyks ir Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės stovykla.

Naujuoju sporto objektu Ignalinoje džiaugėsi ir čempionato dalyvius sveikino savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Rokas, miesto seniūnas Valentinas Rumbutis, Kultūros ir sporto centro direktorius Darginas Mikėnas. Dėkota futbolo federacijai ir visiems pagalbininkams (ūkininkams, verslininkams, SĮ „Kompata“ darbuotojams), kurie prisidėjo įrengiant aikštelę. D. Mikėnas sakė, kad Ignalinoje yra vaikinų ir merginų futbolo komandos ir jis tikisi, kad jos  augs, stiprės ir turės gerą ateitį. 

Vicemeras sportininkams linkėjo gražių įvarčių ir sėkmingos bei gražios dienos Ignalinoje. Jis buvo paprašytas atidaryti futbolo aikštelę įmušant pirmąjį įvartį. Čempionato pabaigoje mero pavaduotojas, asociacijos prezidentas ir čempionato rėmėjo – „Stiklita“ – atstovė įteikė dovanas, medalius ir prizus nugalėtojams. Kaip minėta, pergale džiaugėsi, finale keturis gražius įvarčius įmušę, Vilniaus „Igol“ komandos sportininkai, antrieji Vilniaus „Audra“, trečiąją vietą iškovojo Elektrėnų „Versmė“. Pasveikinti ir rezultatyviausi žaidėjai. Geriausiu čempionato žaidėju tapo Pavelas Smolkovas iš  „Igol“ komandos.

Ignalinos r. savivaldybės administracijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas