„Kalita“ Anykščiuose pristato naują pramogą – nusileidimų padangomis trasą

Pramogų ir sporto centras „Kalita“ – tai viena populiariausių pramogų vietų Anykščiuose, skirta šeimoms, draugams, giminaičiams ar kolegoms. Kalitos kalnas iki šiol garsėja savo ekstremaliu atrakcionu – rogučių trasa, kuri primena linksmuosius kalnelius bei veikia ištisus metus.

Iki šiol Pramogų ir sporto centro „Kalita“ lankytojai galėjo aktyviai leisti laiką rogučių trasoje, puikiai įrengtoje vaikų žaidimų aikštelėje, lenktyniavo vaikiškame autodrome ir žaidė su mini-ekskavatoriumi VOLVO, kasdami ir statydami iš smėlio svajonių pilis. O nuo šiol jau galima išmėginti ilgai lauktą naują nusileidimų su padangomis atrakcioną. Ši nauja pramoga skirta tiek mažiems, tiek dideliems, norintiems išbandyti savo drąsą, prisiminti vaikystę ar tiesiog smagiai praleisti laiką.

Šį sezoną tai jau ne pirma naujiena ant Kalitos kalno. Vasaros pradžioje pramogų ir sporto centras pristatė Virtualios realybės atrakcioną – manevringą, sinchroniškai su vaizdu judančią sėdimą platformą dviem asmenims su virtualios realybės akiniais. Šis atrakcionas jau spėjo patraukti daugelio Kalitos kalno lankytojų dėmesį.

Pramogų centras savo lankytojus taip pat aktyviai kviečia atsikvėpti, pailsėti ir pasistiprinti gėrimais, ir užkandžiais šalia esančioje užkandinėje ar įsigyti suvenyrų su Anykščių atributika. Užkandinėje naujai įrengtas žaidimų kampelis neleis nuobodžiauti net patiems mažiausiems pramogų centro lankytojams.

Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas