Ignalinos kredito unijoje – lengvatinės paskolos ūkiams su valstybės garantija

Ignalinos kredito unija tęsia lengvatinių paskolų ūkininkams išdavimą. Šios paskolos ūkininkams ypač palankiomis sąlygomis išduodamos pagal Žemės ūkio paskolų garantijų fondo įgyvendinamą specialią finansinę priemonę ir gali būti naudojamos žemės ūkio technikai ir įrangai, veislinėms pieno krypties telyčioms ar genetinei medžiagai įsigyti.

Unijos lengvatines paskolas pagal šią finansinę priemonę teikia iki septynerių metų laikotarpiui, o maksimali paskolos suma yra 100 tūkst. eurų, jei neskaičiuosime unijų pridedamų nuosavų lėšų. Bendra metinė palūkanų norma – nuo 3 proc., paskolos administravimo mokestis negalės būti didesnis kaip 0,5 proc. paskolos sumos.

„Tai yra tikrai puikus instrumentas ūkių plėtrai, atsinaujinimui. Paskutiniu metu jaučiame didėjantį susidomėjimą šiomis paskolomis. Tai, manau, galima paaiškinti sezoniškumu – ūkiuose artėja pavasarinis darbymetis, todėl dabar pats laikas atsinaujinti žemės ūkio techniką, kitą įrangą. Mūsų unija yra pasirengusi operatyviai pagelbėti visiems į mus besikreipsiantiems ūkininkams“, – sakė Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Anot jos, Ignalinos kredito unija pagal šią priemonę ūkininkams dar gali paskolinti beveik 500 tūkst. eurų.

Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA unijos, tarp kurių yra ir Ignalinos kredito unija, su Žemės ūkio paskolų garantijų fondu pasirašė sutartį dėl 1,815 mln. eurų paskolų išdavimo.

Be to, Ignalinos kredito unija ne tik teikia ūkiams lengvatines paskolas, bet ir gali kreiptis į Žemės ūkio paskolų garantijų fondą dėl garantijos už suteikiamas paskolas. Tai yra papildoma užtikrinimo priemonė, kuri gauti lengvatines paskolas leidžia ir aukštesnės rizikos ūkio subjektams.

Ūkininkams, susidomėjusiems galimybe gauti šią lengvatinę paskolą, belieka susisiekti su Ignalinos kredito unijos centriniu skyriumi tel. (8 386) 52 561, el. paštu ignalina@kreda.lt ar bet kuriuo regioniniu skyriumi Utenoje, Švenčionyse, Švenčionėliuose, Pabradėje, Zarasuose ar Visagine.

Ignalinos kredito unijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas