„Švaros broliai“ atidaro naują savitarnos plovyklą Utenoje ir dovanoja nemokamą automobilio plovimą

Lyderiaujanti švaros paslaugų bendrovė „Švaros broliai“ Utenoje, J. Basanavičiaus g. 129, atidarė naujai įrengtą bekontaktę savitarnos automobilių plovyklą. Atidarymo proga „Švaros broliai“ klientams suteikia dovaną. Naujoje plovykloje vairuotojų lauks 50 proc. nuolaida, galiosianti iki pavasario (2024 m. vasario 29 d.).

Moderni plovykla Utenos gyventojams siūlo automobilį nusiplauti saugiu bekontakčiu būdu, išsiplauti arba išsivalyti kilimėlius valymo mašinoje. Taip pat čia patogiai galima pasirūpinti ir automobilio salono švara: pasinaudoti siurbliu bei aukšto slėgio pūtikliu. Be to, klientai gali įsipilti langų skysčio, įsigyti vienkartinių valymo servetėlių. Už paslaugas galima atsiskaityti grynaisiais arba mobiliąja programėle SNABB.

„Džiaugiamės galėdami plėstis ir savo paslaugas pasiūlyti gyventojams ne tik šalies didmiesčiuose, bet ir kituose miestuose. Stengiamės klientams užtikrinti geriausią vartotojo patirtį kiekviename mūsų objekte. Kaip ir kitose mūsų plovyklose, Utenoje įrengti modernūs siurbliai, aukštos kokybės ir efektyvumo standartus atitinkanti plovimo įranga. Be to, klientai gali įsipilti langų skysčio, įsigyti vienkartinių servetėlių, skirtų valyti“, – teigė Lina Žagarienė, UAB „Švaros broliai“ direktorė.

Plovyklos lankytojų iki pavasario laukia specialus pasiūlymas: atvykę vairuotojai savo automobilius galės plauti 50 proc. pigiau.

Naujo objekto atidarymas Utenoje yra tik dalis „Švaros brolių“ savitarnos plovyklų tinklo plėtros. Praėjusį mėnesį buvo atidarytas naujas objektas Kaune, o iš viso šiuo metu Lietuvoje „Švaros brolių“ vardu veikia 19 bekontakčių savitarnos plovyklų. Plovyklas galima rasti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje ir Molėtuose. Numatoma, kad iki metų pabaigos šis tinklas išaugs iki 22 savitarnos plovyklų.

Taip pat Lietuvoje veikia penki „Švaros brolių“ automobilių švaros centrai ir to paties prekės ženklo patalpų valymo verslas.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas