Kaip pajungti vandens šildytuvą namuose?

Kokybiškas šildytuvas – svarbus pirkinys, užtikrinantis karšto vandens tiekimą namuose. Jis reikalingas ne tik maudymuisi, tačiau ir drabužių skalbimui, indų plovimui bei panašiems buitiniams darbams atlikti. Platų puikių variantų pasirinkimą galite rasti čia. Visgi, vien įsigyti šildytuvo neužtenka – reikia mokėti jį pajungti. Taigi, kaip tai padaryti? 

Reikalingi įrankiai ir medžiagos

Šildytuvo pajungimui Jums reikės nemažai skirtingų įrankių ir medžiagų. Pirmiausia, svarbu pasirūpinti atsuktuvu su keičiamomis galvutėmis. Be to, taip pat reikėtų turėti veržliaraktį, santechnines reples, voltmetrą. Šiam darbui pravers ir izoliacinė bei sandarinimo juostos. Ne ką mažiau svarbu pasirūpinti tinkama apranga, ypatingai apsauginiais akiniais. Jums taip pat prireiks tam tikro matavimo prietaiso, pavyzdžiui, ruletės. Be to, svarbu įsigyti įrankius laidams ir vamzdžiams pjaustyti. 

Kita vertus, norint tinkamai pajungti šildytuvą, taip pat reikia pasirūpinti kai kuriomis medžiagomis. Kartu su savimi turėkite šlangelę išleidimui, vamzdžių sriegius, slėgio ribojimo vožtuvą. Be to, įsitikinkite, jog įsigijote visas jungiamąsias ir tarpines detales bei vamzdžius. 

Montavimo procesas

Pirmiausia reikia išsirinkti vietą, kurioje montuosite šildytuvą. Apgalvokite, kaip įnešite įrenginį, kur jį pastatysite bei kaip pritvirtinsite prie katilo. Pasistenkite surasti patį patogiausią kelią prijungimui, kad nereikėtų vedžioti daugybės vamzdžių. Tuomet atjunkite elektros ir dujų tiekimą iš katilo bei uždarykite sklendę. Prie katilo išleidimo vožtuvo prijunkite vamzdelį ir išleiskite vandenį. Tuomet patikrinkite įvado jungtis bei jas prisukite. Sumontuokite rutulinio tipo kranelį, o už jo Y formos filtrą. Tada pereikite prie vandens litavimo. Nepamirškite pasinaudoti tam skirta juostele ir fliusu, jog palengvintumėte sau darbą. Tuomet montuokite ventilius, išleidimo vožtuvus bei panašius komponentus ir privirinkite jungtis. Galiausiai, prijunkite šalto vandens įvadą prie vandentiekio. Svarbu, kad surastumėte atitinkamo dydžio sriegtus ir pasinaudotumėte sandarinimo juostele. Prie šalto vandens įvado taip pat prijunkite atbulinį apsauginį vožtuvą bei įjunkite sklendę. Paskutinis žingsnis yra atvesti elektros energiją į reikiamas boilerio dalis. Kai tai padarysite, su vožtuvų pagalba nuorinkite sistemą bei pripildykite įrenginį vandeniu. Visgi, jeigu procesas skamba pernelyg sudėtingai – nepamirškite kreiptis į profesionalus. 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas