Šių metų Verslo forumas sužavėjo verslininkus

VšĮ Utenos verslo informacijos centras tradiciškai kasmet prieš Naujuosius metus rengia Verslo forumą. Šiemet jame dalyvavo nemažai verslininkų, valdžios atstovų. Sveikinimo žodžius tarė Seimo narys Edmundas Pupinis, Lietuvos darbdavių konfederacijos prezidentas Danas Arlauskas, Utenos verslo informacijos centro direktorė Irina Šeršniova.

Už aktyvų dalyvavimą šių metų projekte ,,Jaunimo integracijos į darbo rinką skatinimo programa“ Utenos verslo informacijos centras padėkojo penkioms bendrovėms: ,,NOR trust“, „Dauniškis ir Ko“, „Utenos komunalininkas“, „Utenos prekyba“ ir ,,Bikuvos prekyba“. Taip pat už profesionalumą ir ilgametį bei nuoširdų bendradarbiavimą dėkota Utenos regioniniam profesinio mokymo centrui ir jo direktorei Loretai Baltuškienei.

Verslo forumo metu buvo išklausytos trys paskaitos, kurias skaitė rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas, kalbėjęs apie Utenos viziją, „Delfi“ vyr. redaktorė Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė, pristačiusi Lietuvos ekonomikos apžvalgą, ir susirinkusius verslininkus labiausiai sudominęs profesionalus karjeros konsultantas Rytis Jurkėnas.

Vakaro metu koncertavo merginų grupė „La Forza“.

Plačiau apie šį forumą skaitykite ateinančio antradienio „Utenos dienos“ numeryje.

Autoriaus nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas