Gamtos mylėtojas S. Juodis hobį pavertė ūkio veikla

Uteniškį Stasį Juodį nuo pat vaikystės traukia gamta. Todėl neatsitiktinai įsigijęs kelis žemės sklypus Taukelių kaime (Daugailių sen.) vyras įkūrė kaimo turizmo sodybą „Auksinio elnio slėnis“ ir čia įveisė elnyną. Dabar 100 hektarų teritorijoje ganosi per 350 elnių ir danielių, o į sodybą pailsėti ar švęsti asmeninių švenčių atvyksta žmonės ne tik iš įvairių Lietuvos vietovių, bet ir iš Vokietijos, Suomijos, Norvegijos, Švedijos, Kinijos ar net Tailando.

Sodybą renkasi dėl privatumo, ramybės ir gamtos artumo

„Įsigytame sklype stovėjo senas, 1945 metų statybos, namas. Po truputį jį pradėjome rekonstruoti savo šeimos poilsiui. Ilgainiui pabandėme sodybą nuomoti, taip susibūrė klientų ratas. Dabar dirbame jau ketvirtą sezoną. Čia žmonės atvažiuoja ne tik ilsėtis, bet ir švęsti krikštynų, vestuvių bei kitų švenčių, mūsų sodyboje buvo filmuojamas ir trumpametražis filmas apie Marianą Veriovkiną“, – pasakojo S. Juodžio dukra Agnė Šeduikė, kuri rūpinasi šeimos turizmo verslu.

Senoje, bet atnaujintoje duonkepėje krosnyje, kur seniau bū- davo kepama duona, sodybos šeimininkai ir atvykę svečiai dabar kepa picas bei kitus gardumynus. Šeima vysto verslą socialiai atsakinga kryptimi, todėl sodyboje organizuoja ir įvairias edukacijas Utenos rajono vaikams. Šią sodybą klientai dažniausiai renkasi dėl privatumo, ramybės ir gamtos artumo. Turizmo sezonas sodyboje trunka maždaug nuo gegužės vidurio iki rugsėjo vidurio.

Visą straipsnį skaitykite šeštadienio laikraštyje „Utenos diena“.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas