Savitarnos plovykla „H2Auto“ Utenoje: nauji pasiūlymai verslui

Per šešerius metus įsitvirtinęs Lietuvos privačių klientų rinkoje, savitarnos plovyklų tinklas „H2Auto“ numato tolesnę paslaugų plėtrą. Pasak įmonės atstovų, klientų pavyksta pritraukti patogiu, išmaniu aptarnavimu, kokybiškomis paslaugomis bei konkurencingais pasiūlymais.

„H2Auto“ yra Lietuvos savitarnos plovyklų rinkos lyderė su didžiausiu tinklu – 15-oje šalies miestų veikia 25 plovyklos. „H2Auto“ plovykla Utenoje, Vaižganto gatvėje, atidaryta 2017 metais.

Pasak bendrovės Vidurio regiono operacijų vadovo Arvydo Čepo, miesto gyventojai jau įpratę prie kokybiškų ir saugių „H2Auto“ švarinimosi paslaugų. Lankytojams neretai ir eilėje tekdavo luktelėti, todėl ėmėmės plovyklos didinimo darbų. Jau rugsėjo mėnesį turėsime didesnę plovyklą su atsinaujinusia įranga.

„Plovyklos operatorių komanda rūpinasi estetiška aplinka, įrenginių bei paslaugų kokybe du kartus per dieną, o aptarnavimo paslaugas telefonu teikiame 24 valandas per parą. Plovykloje plauname tiek komerciniais lipdukais apipavidalintus ar nestandartinių gabaritų automobilius, tiek statybų įrangą. Žmonės jau seniai įsitikino kėbulą tausojančios technologijos privalumais. Be to, esame itin šiuolaikiški – pavyzdžiui, žmogus gali paspausti plovimo pauzės mygtuką, atsakyti į svarbų skambutį ir už tai nemokėti“, – pasakojo A. Čepas.

Praėjusiais metais plovyklos paslaugomis klientai Utenoje pasinaudojo daugiau nei 46 tūkst. kartų. Nuolat augantį klientų skaičių lėmė ir pernai modernizuota klientų patirtis: pristatyta visus priežiūros įrenginius aktyvuojanti išmanioji programėlė, šių metų kovo mėnesį plovyklos kasoje įdiegtas atsiskaitymo negrynaisiais pinigais modulis.

„H2AUTO išmanioji programėlė buvo tikslingai kuriama mūsų verslui, nuodugniai ištyrus klientų lūkesčius. Joje pristatėme nuolaidų planus gyventojams bei verslo klientų aplinką su progresinėmis lojalumo programomis. Vien per pirmąjį programėlės gyvavimo pusmetį ja pasinaudojo daugiau kaip du tūkstančiai Utenos vairuotojų“, – teigė „H2Auto“ vadovė Emilė Dirvinskienė.

Dar patogesnį ir sklandesnį verslo klientų aptarnavimą užtikrins netrukus startuosianti jiems skirta savitarna svetainėje. Čia sutartis bus galima pasirašyti keliais paspaudimais, klientai taip pat galės užsakyti aktualių paslaugų.

„Drąsiai galime teigti, kad esame aktyviausi mitų apie savitarnos plovyklas griovėjai. Lietuvoje verslo klientams gauti vieną sąskaitą faktūrą per mėnesį ar turėti automatiškai kas mėnesį atsinaujinantį kreditą už plovimo paslaugas dar atrodo kaip mokslinė fantastika. Tačiau būtent tai ir siūlo „H2Auto“. Be to, verslai gali pasinaudoti ir progresinėmis lojalumo nuolaidomis. Už tokį dėmesį bei investicijas į klientų patirtis ir esame mylimi Lietuvos vairuotojų“, – sakė E. Dirvinskienė.

Bendrovė taip pat didelį dėmesį skiria tvariai, aplinkai draugiškai veiklai: šiemet įmonė ketina gauti ISO aplinkosaugos ir vadybos sistemų sertifikatus, kurie patvirtins išteklių valdymo efektyvumą mažinant poveikį gamtai.

„H2Auto“ plovykla Utenoje yra Vaižganto g. 15A. Sužinokite daugiau apie paslaugas svetainėje www.h2auto.lt

„H2Auto“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas