Lietumi palaistyta šventė – jau istorija

Sekmadienį, rugpjūčio 22-ą, prasidėjusi jubiliejinė Utenos miesto šventė baigėsi praėjusį savaitgalį. Pagrindinis šventės organizatorius Utenos kultūros centras su partneriais ir rėmėjais šiemet sumanė daugiau nei savaitę trukusią renginių fiestą, kurioje buvo visko.

Utenos KC nuotr.

760-ojo miesto gimtadienio šventėje renginių buvo iki soties pagal kiekvieno lankytojo skonį: jaunimas turėjo savo erdves, muziejų lankytojai galėjo pasmaguriauti kai kam dar negirdėtų istorijų apie Utenos miestą fragmentais, šeimos – dalyvauti kūrybiniuose susitikimuose, meno mėgėjai – aplankyti gausybę parodų tiek Utenos kraštotyros muziejuje, Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje, tiek kitose erdvėse.

Utenos miesto gimtadienio šventėje lankėsi gausybė svečių, buvo daug muzikos ir dainų, skambėjo džiazas, garsių atlikėjų dainos, vyko šokio performansas. Šeštadienį – šventės kulminacijos dieną – visi miestiečiai, rajono gyventojai bei miesto svečiai galėjo mėgautis įvairiomis pramogomis: nuo tradicinės miesto mugės Aušros gatvėje, Laimės scenoje šokių, sveikinimų, Utenos krašto garbės piliečių ir bendruomenės narių apdovanojimų ceremonijos iki vėlaus vakaro lazerių šou ir dangų nušvietusių fejerverkų…

Šventės metu vyko ne tik jau tradicinis velomaratonas, į kurį susirinko gausybė dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir kitos sporto varžybos. Entuziastų pamėtyti kamuolį netrūko ne tik krepšinio, bet ir paplūdimio tinklinio aikštelėse. Lietuvos policijos bendruomenė sumanė organizuoti pėsčiųjų žygį „Utena – LAIMĖS kelias“.

Šeštadienio liūtis, išvaikiusi ne tik šventės lankytojus, bet ir prekybininkus bei nutraukusi kai kuriuos numatytus pasirodymus, baigėsi prieš 18 valandą, todėl koncertus žiūrovai jau galėjo stebėti nesibaimindami, jog bus dar kartą sulyti.

„Utenos dienos“ inf.

Visvaldo Kulakausko, Linos Narčienės ir Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas