Stiprus internetas svarbus kaip geras imunitetas

Artėja dar vienas ruduo, kuriam gali prireikti ne tik imuniteto, bet ir gero interneto. Tačiau savo telefono ar nešiojamojo kompiuterio dėl to kas rytą nereikia maudyti po šaltu dušu ar trinti česnakais. Verčiau surenkite egzaminą savo internetui namuose – patikrinkite, ar ryšys yra vienodai geras ir stiprus visuose kambariuose, rūsyje, balkone ir net kieme. Kaip tai padaryti, pataria „Telia“ inžinieriai.

Vienodas interneto ryšis visuose kambariuose

Toks jūsų namų interneto egzaminas itin pravers, jeigu pastebite, kad ryšys skirtingose namų vietose veikia nevienodai gerai ir stabiliai. „Kartais su žmonėmis žaidžiame „Šilta – šalta“ žaidimą, kol kartu aptinkame paslėptą „Wi-Fi“ maršrutizatorių“, – pasakoja inžinierius Šarūnas Šimkus. Pasak jo, įrenginys būna įkištas į spintą tarp drabužių, metalinėse elektros instaliacijos dėžutėse ir už kitokių barikadų, kurios slopina signalą. Visi besinaudojantys internetu uteniškiai turėtų žinoti, kad kuo daugiau sienų, perdangų ir kitų fizinių kliūčių signalo kelyje, tuo labiau jis gali nusilpti. Žinoma galima nuolat laikyti spintos duris atidarytas dėl gero interneto, bet geriau pasinaudoti laiko patikrintais sprendimais.

Geras ryšys dovanoja nemokamą televiziją

„Pasirūpinti geru internetu dabar yra ypač palanki proga – įsigijus „Telia“ šviesolaidinį internetą namams kartu su televizija net iki pusės metų ją žiūrėsite nemokamai“, – naudą akcentuoja „Telia“ TV paslaugų segmento vadovė Vitalija Kibildė. Pasak jos, visiems, kurie naujo televizijos sezono laukia taip pat stipriai kaip rugsėjo pirmosios, dabar pats metas pasinaudoti specialiu „Telia“ gero ryšio pasiūlymu ir net iki pusės metų mėgautis nemokama „Telia TV“. Čia galima rinktis iš bemaž 100 HD kokybės kanalų ir išbandyti vis labiau populiarėjančius per televizorių žiūrimus naujausius Holivudo ir Europos kūrėjų filmus bei serialus per HBO. Žinoma, viską galima žiūrėti ir savo asmeniniame „Kino klube“.
„Telia TV“ išmanioji televizija turi puikiai veikiančią galimybę atsukti, prasukti, sustabdyti – žiūrėti televiziją kaip tik patinka. Visų laidų, filmų ar sporto varžybų įrašai žiūrovų laukia net iki 14 dienų. „Vien dėl šios galimybės verta užsisakyti „Telia TV“, – tvirtino uteniškis Deividas Lankauskas. Anot jo, didžiausia šios paslaugos nauda yra tai, kad jau keletą metų jis nematė nei vienos televizinės reklamos, nereikia laukti tam tikros valandos pažiūrėti žinias ar mėgstamą filmą. „Viską galiu atsisukti ir peržiūrėti, kai turiu laiko, be to pačia paslauga naudotis labai lengva ir ji veikia puikiai“, – pabėžė uteniškis.
Žinoma ir gero ryšio pasiūlymas užtikrina patogumą – viskas iš vienų rankų, viena sąskaita, tie patys profesionalūs inžinieriai, įrengsiantys paslaugas ir atsakysiantis į visus jūsų klausimus.

Pasiūlymas galioja iki 2021.09.27 „Telia“ interneto svetainėje ir visuose klientų aptarnavimo salonuose užsisakius šviesolaidinio interneto ir televizijos paslaugas kartu ir įsipareigojus jomis naudotis 24 mėnesius.

Penki gero ryšio patarimai
Kaip užtikrinti gerą interneto ryšį namuose, pasiruošusį atlaikyti ir kasdienį naršymą, ir darbinius susitikimus, ir nuotolines pamokas, ir kompiuterinių žaidimų turnyrą ar kino seansus?

Pasirinkite teisingą internetą. Greičiausią ir stabiliausią interneto ryšį visada užtikrina šviesolaidinis internetas, kuris ypač nepakeičiamas dirbant ar mokantis iš namų. Du svarbiausi šviesolaidinio interneto privalumai, kurių mobilusis internetas atremti vis dar negali – ryšio patikimumas ir sparta. Pastaroji, priklausomai nuo pasirinkto „Telia“ namų interneto plano, gali siekti net iki 1 Gb/s. O jei neturite galimybės naudotis šviesolaidiniu internetu, jus tikrai nustebins patikimas plačiajuostis (DSL) internetas. „Telia“ pagerino jo spartą ir užtikrina net iki 250 Mb/s: tai 3-4 kartus greitesnis ryšys už nešiojamąjį internetą sklandžiam darbui, naršymui, mokslams ar pramogoms. Dabar puikus metas užsisakyti, nes įvedimas ir 1 mėn. išbandymas nemokamas. Jei nepatiks, galėsite atsisakyti be jokios rizikos.

• Junkitės laidu. Kai kritiškai svarbu ryšio patikimumas ir kokybė arba naudojatės didelės spartos reikalaujančiomis paslaugomis, junkitės prie interneto tinklo laidu, o ne per „Wi-Fi“. Taip pašalinsite galimus trukdžius ir mėgausitės nepriekaištinga kokybe.

Neužbarikaduokite maršrutizatoriaus. Jei esate įpratę naudotis internetu prisijungę per „Wi-Fi“, maršrutizatorių laikykite kaip galima arčiau norimos aprėpties centro ir jokiu būdu neslėpkite jo už televizoriaus, baldų, spintose ar kitose vietose. Silpną „Wi-Fi“ signalą, lėtą ryšį ar visai neveikiantį internetą gali lemti pačios netikėčiausios priežastys, bet dažniausios jų – įvairios kliūtys, blokuojančios „Wi-Fi“ radijo bangų sklidimą.

Pastiprinkite internetą papildomai. „Wi-Fi“ signalu aprėpti visą norimą erdvę gali nepavykti dėl didelio namų ploto, storų sienų, sudėtingo išplanavimo ar net kaimyno „Wi-Fi“ bangų. Nemažas iššūkis gali būti ir ryšys kieme, balkone ar kitoje atokesnėje namų vietoje, o juk kartais taip norisi nevaržomai naršyti ir po obelimi, ir terasoje. Tokiu atveju pagelbės išmanūs stiprintuvai „AirTies“. Jie išplečia ir sustiprina „Wi-Fi“ ryšį be jokių laidų ar sudėtingų diegimų ir perduoda arti 100 proc. maršrutizatoriaus transliuojamo bevielio (arba WiFi) interneto greičio.

Verta atsinaujinti. Jei jūsų maršrutizatorius arba „Wi-Fi“ įrenginiai yra senesni nei 5 metai, vertėtų pagalvoti apie jų atnaujinimą. Ypač jei namuose naudojatės itin sparčiu šviesolaidiniu internetu – jo privalumus pajaustumėte ne tik prisijungę laidu, bet ir „Wi-Fi“ ryšiu.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas