Jungtinis reidas Utenoje: mieste įkliuvo neblaivūs vairuotojai

Sausio 25 dieną Utenos apskrityje dirbo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ir Latvijos Respublikos Kelių policijos pajėgos – du ekipažai iš Lietuvos ir du iš Latvijos.

Policijos prevencinės priemonės prasidėjo 9 val. Utenoje, J. Basanavičiaus ir Vaižganto gatvių sankryžoje. Patikrinus apie 250 vairuotojų buvo nustatytas pirmas asmuo, kuris pažeidė Kelių eismo taisykles, t. y. sėdo prie vairo neblaivus (0,87 prom.).

Apie 10.40 val. ekipažai dirbo Aukštakalnio ir Kupiškio gatvių sankryžoje. Patikrinus pirmus tris vairuotojus buvo nustatyta, kad vienas iš jų vairavo automobilį būdamas neblaivus (0,66 prom.).
Apie 11 val., vėl pakeitus kontrolės vietą, ties parduotuve „Bikuva“, išsyk įkliuvo dar vienas neblaivus vairuotojas (1,04 prom.).
Po pietų buvo pasiskirstyta į dvi grupes – vieni pareigūnai dirbo kelyje Vilnius–Utena, kiti – Utenos rajone. Kelyje Vilnius–Utena per 20 minučių buvo nustatyti trys greičio viršijimo atvejai. Rajone pažeidimų nenustatyta.
Apie 15 val., visoms pajėgoms grįžus į Utenos miestą, J. Basanavičiaus ir Maironio gatvių sankryžoje buvo surengta paskutinė neblaivių vairuotojų kontrolė. Netrukus nustatytas dar vienas vairuotojas, kuris sėdo prie vairo pavartojęs alkoholinių gėrimų, tačiau neviršijo leistinos normos – alkoholio matuoklis parodė 0,34 prom. girtumą.
Prevencinių priemonių metu Kelių policijos pareigūnai patikrino apie 700 vairuotojų. Dirbant drauge su Latvijos Respublikos pareigūnais buvo keičiamasi gerąja praktika, aptariamos turimos specialiosios priemonės, taip pat pasirenkamų kontrolių vietos. Latvijos Respublikos pareigūnai atlieka stebėtojų-patarėjų funkciją, padeda bendrauti su į Lietuvos teritoriją atvykusiais Latvijos piliečiais.
Tokia praktika formuojama ne pirmus metus, Utenos AVPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai taip pat vyksta į Latvijos Respublikos teritoriją ir ten dirba drauge su Latvijos Respublikos Kelių policijos pareigūnais.

Utenos AVPK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas