KREDA Utenoje – dar patogiau ir prieinamiau klientams

Mažiau nei prieš metus Utenoje duris atvėręs Ignalinos kredito unijos, KREDA kredito unijų grupės narės, padalinys plečia savo veiklą mūsų mieste. Nors savo klientus priims ten pat – Utenos verslo informacijos centre, bet jau atskirose, erdviose, labiau klientams aptarnauti pritaikytose patalpose. Apie kredito uniją, jos teikiamas paslaugas ir pasikeitimus kalbėjomės su Ignalinos kredito unijos administracijos vadove Violeta Čeponiene.

Kuo skiriasi kredito unija ir koks jos pranašumas, palyginti su kitomis finansų įstaigomis?

Didžiųjų Lietuvos bankų aptarnavimo padalinių ir bankomatų skaičius regionuose sparčiai mažėja. Procesas, kurio tikslas – finansinių paslaugų vartotojus nukreipti į elektroninę erdvę ir savitarną, dar ne visiems pasiekiamas arba dėl tam tikrų aplinkybių nėra patogus. Viena iš alternatyvų tiems, kam aktualios grynųjų pinigų operacijos, yra KREDA kredito unijos ir jų skyriai, kuriuose klientai aptarnaujami be išankstinės registracijos ir eilių. Vertiname gyvą, tiesioginį bendravimą atliekant kasdienes bankines operacijas ir teikiant profesionalias finansines konsultacijas.

Kiek laiko jau teikiate finansines paslaugas?

Aštuonioliktus veiklos metus skaičiuojanti Ignalinos kredito unija yra didžiausią padalinių tinklą turinti KREDA grupės narė. Atsižvelgdami į finansinių paslaugų vartotojų poreikius ir galimybę juos kokybiškai ir profesionaliai patenkinti, prieš metus priėmėme sprendimą išplėsti kredito unijos veiklos ribas ir finansines paslaugas teikti Utenoje.

Kokias paslaugas uteniškiams teikėte pastaruosius metus?

Ignalinos kredito unijos produktų ir paslaugų paletė suteikia galimybę kiekvienam klientui pasiūlyti jo poreikius atitinkantį individualizuotą finansinį sprendimą už rinkoje konkurencingą kainą. Kredito unija teikia įprastas kasdienes finansines paslaugas: išduoda mokėjimo korteles (su kredito limitu arba be jo), atlieka grynųjų pinigų operacijas, siūlo internetinės bankininkystės ir mokėjimo paslaugas. Į kredito uniją privatūs asmenys gali kreiptis vartojimo paskolos, paskolos būstui įsigyti ar remontuoti, taip pat paskolos, kai reikia finansinio postūmio verslui ar profesinei veiklai. Ignalinos kredito unijoje galima laikyti ir terminuotus, taupomuosius, vaiko indėlius ar terminuotus indėlius su papildomu pajumi.

Ką patrauklaus siūlote verslo įmonėms ir ūkininkams?

Verslo klientai su Ignalinos kredito unija kviečiami bendrauti investicinių paskolų, kredito linijų klausimais, taip pat tuomet, kai reikia lėšų apyvartiniam kapitalui ar susidomima verslumo skatinimo paskola, kuri teikiama pagal finansinę priemonę „Verslumo skatinimo fondas 2014–2020″, finansuojama iš Europos socialinio fondo.
Trečioji Ignalinos kredito unijos klientų kategorija – regiono ūkininkai, jie į kredito unijos ekspertus gali kreiptis dėl investicinių paskolų, apyvartinių lėšų finansavimo ar ypač palankiomis sąlygomis teikiamų paskolų įrangai arba technikai įsigyti pagal naują UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondo“ finansinę priemonę „Paskolų žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti teikimas“. Verta paminėti, kad kredito unijos, teiksiančios paskolas pagal priemonę „Paskolų žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti teikimas“, į Žemės ūkio paskolų garantijų fondą taip pat galės kreiptis dėl garantijos už suteikiamas paskolas. Be to, paskolų su garantija gavėjams net trejus pirmus metus gali būti kompensuojama 80 proc. kredito unijoms sumokėtų palūkanų, taip pat kompensuojama 80 proc. garantinės įmokos už garantijos suteikimą.

Kas paskatino plėstis?

Pastebėjome, kad Ignalinos kredito unijos veiklos ribas apimantis regionas yra labai aktyvus finansavimo ir taupymo klausimais. Reaguodami į tai, Ignalinos kredito unijos tinklą vis plečiame. Šiuo atžvilgiu esame lyderiai jungtinėje kredito unijų grupėje KREDA, kuriai priklausome. Taip pat galime pasigirti tuo, kad unijos paskolų ir indėlių portfeliai nuolat auga, o tai ženklas, kad mumis pasitiki vis daugiau gyventojų.

Ar keičiate įmonės veiklos vietą? Kur uteniškiai gali jus rasti?

Siekdami būti arčiau savo kliento, visada ieškome geriausių sprendimų ne tik teikdami finansines paslaugas, bet ir planuodami unijos padalinių strateginį išsidėstymą. Mūsų įsitikinimu, klientų aptarnavimas turi vykti vietose, kurias lengva pasiekti pėsčiomis, nuosavu ar visuomeniniu transportu. Taip pat svarbu, kad atvykusiam klientui būtų suteiktos sąlygos pastatyti automobilį, į aptarnavimo padalinį patekti paprasta, o apsilankius biuro patalpose jauku laukti konsultacijos. Vadovaujantis šiais principais Ignalinos kredito unijos veiklos vietos Utenos mieste nekeisime ir toliau esamus bei potencialius unijos narius priimsime Bažnyčios g. 1, tik jau erdviose ir visiškai finansinėms paslaugoms teikti pritaikytose Utenos verslo informacijos centro patalpose.

Dėkoju už pokalbį.

Kalbėjosi Sofija JURELIENĖ

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas