„Utenos prekyba“ remia mūsų krašto gamintojus
Verslas„Utenos prekyba“ remia mūsų krašto gamintojus
2017 gegužės 23, Antradienis 12:54

„Utenos prekyba“ remia mūsų krašto gamintojus

„Utenos prekyba“ remia mūsų krašto gamintojus
 • Vaida KARALIŪTĖ

Kad „Utenos prekybos" parduotuvėse galima įsigyti produktų, kurių kituose didžiuosiuose prekybos centruose nėra, jau įsitikino ne vienas uteniškis. „Rašėje", „Santakoje", „Vyturiuose", „Aukštakalnyje" ir kaimiškose vietovėse esančiose parduotuvėse pirkėjai visada ras išskirtinės Utenos krašto bei aplinkinių vietovių gamintojų produkcijos, kuri nuo šiol pažymėta specialiu ženklu.

„Utenos prekyba" pirkėjams siūlo įsigyti platesnio asortimento prekių. Šalia pagrindinių nacionalinių tiekėjų, aprūpinančių visos Lietuvos parduotuves, gaminių „Utenos prekybos" parduotuvėse galima rasti vietinių gamintojų produkcijos. Todėl šiuose prekybos centruose yra gerokai platesnis duonos, dešrų, kitų gaminių asortimentas, kurį papildo smulkesnės įmonės. „Tai ir nauda pirkėjui, nes randa tokių gamintojų prekių, kurių kitų tinklų parduotuvėse nerastų, nes jie yra per maži papulti į jų lentynas, ir smulkiajam gamintojui, nes jam sudaroma galimybė realizuoti savo produkciją", – sakė „Utenos prekyba" valdybos pirmininkas Robertas Miliauskas.

Ne vienas uteniškis pripažįsta, kad iš Anykščių atkeliaujantys obuoliai yra gardūs, sultingi ir išvaizdūs. Jų, be abejonės, visada galima rasti „Utenos prekybos" parduotuvėse. AB „Ažuožerių sodai" vadovas Jonas Janišius teigė, kad jų įmonei bendradarbiavimas su „Utenos prekyba" yra labai svarbus. „Prekybos tinklas suteikia galimybę realizuoti produkciją. Per savaitę mes pristatome apie 3–4 tonas obuolių. Esame labai patenkinti," – teigė daugiau kaip 10 metų su „Utenos prekyba" bendradarbiaujančios įmonės vadovas.

Kone ištisus metus „Utenos prekybos" parduotuvėse galima įsigyti daržovių, užaugintų ūkininko iš Užpalių Ramūno Milio. Iš
jo ūkio į parduotuvių lentynas atkeliauja agurkai, pomidorai, bulvės, moliūgai, svogūnų laiškai, rauginti kopūstai ir agurkai bei kitos daržovės. „Man labai gerai, – paklaustas, ar patenkintas bendradarbiavimu, sakė ūkininkas. – Niekur toli nereikia vežti. Mus vertina, priima mūsų auginamas daržoves. O pagal tai, kiek yra nuperkama, manau, ir pirkėjui esame priimtini.“ Apie 20 metų su „Utenos prekyba“ dirbantis R. Milys tvirtino, kad visada tiekia šviežias daržoves, todėl pirkėją pasiekia
kokybiškas produktas.

„Tai yra patikimas partneris. Išlaikydami jautrius santykius, mes vystome sėkmingą bendradarbiavimą jau daug metų“, – apie „Utenos prekybą“ sakė UAB „Lašų duona“ pardavimų vadovė Monika Kazanavičienė. Rokiškio rajone įsikūrusios įmonės produktai uteniškius pasiekia kiekvieną dieną. M. Kazanavičienė
tvirtino, kad uteniškiai labai pamėgo specialiai jiems kepamą „Rašės“ duoną. „Labai populiarios „Rygos“, „Aldutės“ duonos. Vežame ir pynutes, sausainius, bandeles. Vasarą uteniškiai mėgsta keptos duonos lazdeles su česnaku“, – vardijo vadovė. Pašnekovė yra įsitikinusi, kad per 20 metų besitęsiančiam bendradarbiavimui su „Utenos prekyba“ įtakos turi bendrų tikslų siekimas, noras patenkinti visų vartotojų poreikius.

Duonos ir jos gaminių asortimentą ypač papildo UAB „Biržų duona“. Bendrovės komercijos direktorius Andrius Kurganovas patikino, kad uteniškiai visada gauną šviežią duoną, bandeles, sausainius ir kt., nes į parduotuves jie tiekiami kiekvieną dieną, išskyrus sekmadienį. „Kiekvienas klientas mums yra svarbus ir turi savo svorį. Bendradarbiaujant su „Utenos prekyba“ labiausiai džiugina šio prekybos tinklo lankstumas, efektyvumas. Pavyzdžiui, norėdami paskelbti naujovę ar akciją, mes tai greičiau padarome „Utenos prekybos“ tinklo parduotuvėse“, – sakė A. Kurganovas.

Šaldytos, sūdytos, rūkytos ar vytintos žuvies uteniškiams parūpina Švenčionyse esanti bendrovė „Jolada“, Rokiškio rajone įsikūrusi Juozo Simučio individuali įmonė „Bajorų žuvis“. „Jolados“ vadovas Rimantas Ruginis teigė, kad sėkmingas bendradarbiavimas su „Utenos prekyba“ tęsiasi 15 metų. „Nusiskundimų nesulaukiame, partneryste esame patenkinti“, – buvo lakoniškas R. Ruginis. Taip pat apie „Utenos prekybą“ atsiliepė ir „Bajorų žuvies“ vadybininkė Žydrūnė Kundelienė. Pašnekovė užtikrino, kad uteniškiai gauna šviežią ir kokybišką produktą, nes galimybės leidžia gaminius pristatyti kas antrą dieną.

Rokiškyje yra ir daugiau įmonių, kurios produkcija atkeliauja ant uteniškių stalo. Kaimyniniame mieste įsikūrusi bendrovė „Daivida“ pasirūpina, kad „Utenos prekybos“ parduotuvėse apsilankę pirkėjai galėtų įsigyti tautinio paveldo lašinukų, skilandžių, įvairių kitų mėsos gaminių, kurie praturtina ir papuošia „Utenos prekybos“ parduotuvių lentynas. Bendrovės generalinis direktorius Vidmantas Kanopa tikino besidžiaugiąs galėdamas dirbti su tokiais partneriais, kaip „Utenos prekyba“. „Rezultatai kalba patys už save – mūsų bendradarbiavimas yra sėkmingas“, – tvirtino V. Kanopa, kuriam antrino bendrovės „Daivida“ pardavimų vadovė tradicinei rinkai Dita Khruleva. „Per metus šiam
prekybos tinklui mes tiekiame apie 48 tonas įvairios mūsų produkcijos. Džiaugiamės, kad kaimynai mus palaiko, nuolat domisi naujovėmis, leidžia mums būti matomiems ir Utenoje, – sakė pardavimų vadovė tradicinei rinkai, išvardijusi visas „Utenos prekybos“ didžiąsias parduotuves Utenos mieste. – Mus džiugina ir tai, kad „Utenos prekyba“ nestovi vietoje. Turėdama tokius didelius prekybos centrus Utenoje, ji nepalieka be dėmesio ir kaimų, kuriuose esančios parduotuvės taip pat modernizuojamos ir tvarkomos.“

ŽŪB „Sparnai“ įsikūrusi Zarasų rajone. Įmonė verčiasi paukštininkyste, todėl uteniškiams tiekia įvairių dydžių kiaušinius, šakočius, kartais tenka pristatyti putpelių kiaušinių. „Su „Utenos prekyba“ mūsų įmonė bendradarbiauja jau labai seniai. Kadangi visa produkcija yra pagaminama vietoje, o į Uteną pristatoma iš karto po užsakymo, gaminiai visada yra švieži. Pastebėjome, kad uteniškiai labai pamėgo mūsų gamintą trupininį pyragą, įvertino šakočius“, –
tvirtino įmonės vadybininkė Milda Paprockienė.

Prekybos centre „Rašė“ sutiktas uteniškis Gintaras Tutkus, paklaustas, kaip renkasi, ką pirkti, teigė, kad pagal skonį. „O man skaniausia Biržų duona“, – teigė G. Tutkus, į rankas imdamas kepalą duonos. Uteniškis neslėpė, kad „Rašėje“ jis jaučiasi kaip namie. „Atėjęs visada žinai, kad
rasi prekes savo vietose. Štai kituose prekybos centruose dažnai kaitaliojamos prekių vietos, todėl reikia sukti ratus, kol randi reikiamą gaminį. O čia yra patogu.
Man šis prekybos centras savas“, – sakė G. Tutkus.

Čia paminėta tik nedidelė dalis mūsų krašto smulkiųjų gamintojų, kurių produkcija dėka „Utenos prekybos“ gali mėgautis uteniškiai ir miesto ar rajono svečiai. Šių ir nepaminėtų mūsų krašto gamintojų produkciją uteniškiai nuo šiol galės lengviau atpažinti, nes „Utenos prekybos“ parduotuvėse šios prekės pažymėtos atitinkama simbolika – taip pirkėjas žinos, jog pasirinkdamas atitinkamą prekę remia savo krašto gamintoją.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image IMGP0415.JPG
 • Click to enlarge image IMGP0419.JPG
 • Click to enlarge image IMGP0422.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenoje atidaryta parduotuvė „Vasaknos“

  Išauginanti didžiulius kiekius žuvies, perdirbanti ir parduodanti bei taikanti pačias naujausias technologijas 1993 metais buvusiame Vasaknų valstybiniame žuvininkystės ūkyje įkurta bendrovė „Vasaknos“ ir toliau plečia savo parduotuvių tinklą. Anksčiau kurį laiką veikusi Utenos turgavietėje, parduotuvė persikėlė į kitas naujas patalpas, esančias J. Basanavičiaus g. 117A. Trečiadienį, rugsėjo 5 dieną, ši nedidukė parduotuvė iškilmingai atidarė duris visiems lankytojams, o tiems, kurie atskubėjo pirmieji, pažėrė ir staigmenų.

 • Kuo skiriasi užrašai „Geriausias iki...“ ir „Tinka vartoti iki...“?

  Neseniai Europos Komisijos užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad apie 10 proc. iš 88 mln. tonų kasmet Europos Sąjungoje (ES) susidarančių maisto atliekų yra susijusios su tinkamumo vartoti termino ženklinimu. Faktą, kad ne visi vartotojai skiria tinkamumo vartoti terminų „Geriausias iki..." ir „Tinka vartoti iki..." reikšmes, patvirtina ir įvairios vartotojų apklausos. Prieš kelerius metus „Eurobarometro" vykdyto tyrimo duomenys parodė, kad užrašo „Geriausias iki..." reikšmę supranta mažiau nei pusė (47 proc.) ES gyventojų, o užrašo „Tinka vartoti iki..." – tik 40 proc. vartotojų.

 • Naujos „Rimella“ parduotuvės atidaryme – mados redaktorė Giedrė Anužytė

  Prieš savaitę Utenoje prekybos centre „Norfa XXL" (J. Basanavičiaus g. 127, Utena) duris atvėrusi nauja stilinga parduotuvė „Rimella" uteniškius pakvietė į įspūdingą atidarymą. Parduotuvės atidarymo proga buvo perkirpta simbolinė juostelė, o uteniškės turėjo puikią galimybę susipažinti ir pasikalbėti su žymia stiliste ir žurnalo „Laima" mados redaktore Giedre Anužyte.

 • Prekybos centras NIC netrukus atsinaujins

  Sunkmetis jau tikrai praėjo. Tai puikiai įrodo ir naujų prekybos centrų statybos Utenoje. Vieni jų orientuoti į mažmeninę prekybą, kiti į baldų pramonę. O namų idėjų centras NIC, esantis Vilniaus–Kupiškio ir Molėtų gatvių sankryžoje, jau netrukus atsinaujins ir visiems Utenos regiono gyventojams vienoje vietoje pasiūlys prekes bei paslaugas, reikalingas namams. Apie atsinaujinimą kalbėjomės su prekybos centro NIC rinkodaros vadovu Nerijumi Urbonavičiumi.

 • UAB „Utenos prekyba“: dar viena priežastis didžiuotis savo miestu ir regionu

  Jei išeitumėte į Utenos ar Utenos krašto miestelių gatves ir paklausinėtumėte ten sutiktų žmonių, už ką jie myli Uteną, gautumėte daug skirtingų atsakymų. Ir tai puiku, kad kiekvienas iš mūsų turi savo pačią svarbiausią priežastį mylėti mūsų miestą. Vieniems tai – ir neseniai atšvęstas Utenos gimtadienis, kitiems – sėkmingai Lietuvos krepšinio lygoje žaidžianti Utenos komanda, tretiems – mylima mokykla, mokytojas ar darbovietė. Svarbiausia, kad abejingų mūsų kraštui yra mažai.

 • Utenoje išdygs moderni baldų parduotuvė

  Šiuo metu Utenoje, šalia Užpalių ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžos, burzgia traktoriai, nes intensyviai griaunama UAB „Utenos prekyba" priklausanti Baldų-ūkio prekių parduotuvė. Šioje vietoje, kaip planuojama, iki kitų metų birželio turėtų išdygti 3 100 kv. m. statinys, kuriame įsikurs moderni baldų parduotuvė.

 • „Cascada“ – jau ir Utenoje!

  „Cascada" – tai profesionalių grožio prekių parduotuvė vertinantiems kokybę. Čia dirba puikiai asortimentą išmanantys pardavėjai, visada pasirengę patarti renkantis produktą. Apie grožį ir parduotuvės asortimentą kalbėjomės su ką tik PC „Aušra" duris atvėrusios parduotuvės vadybininke Giedre Pilkauskaite.

 • „Lidl“ parduotuvės duris atvers jau birželio 2 dieną

  Kitą ketvirtadienį, birželio 2 dieną, 8 val. ryto prekybos tinklas „Lidl" atidaro pirmąsias 15-a parduotuvių Lietuvoje. Vilniuje pirkėjus pasitiks penkios „Lidl" parduotuvės, Kaune – dvi, po vieną parduotuvę atidaroma Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Kretingoje, Telšiuose ir Mažeikiuose. Jau netrukus ir Utenoje turėtų prasidėti „Lidl" statybos. Utenos rajono savivaldybės taryba (toliau – Taryba) dar 2014 m. spalio 30 d. nusprendė keisti Utenos miesto teritorijos bendrąjį planą. Vienas plano keitimo tikslų buvo peržiūrėti Didžiųjų prekybos centrų išdėstymo schemos sprendinius. UAB „Lidl" maisto ir plataus vartojimo prekių parduotuvių tinklas planuoja statyti vieno aukšto, 2 500 kv. m bendro ploto parduotuvę J. Basanavičiaus g. 125A, Utenoje.

 • Kviečia į pasimatymą „Babilone“

  Vasario 13 diena. Ypatinga vieta. Jūsų pasirinkta valanda. Tai pasimatymas su prekybos ir pramogų centru BABILONAS, kuris Valentino dienos išvakarėse nori išreikšti Jums meilę savaip – kiekvienoje parduotuvėje valsą Jums šoks nuolaidos nuo 20 iki 70 procentų.

 • Visi rankdarbiai ir priemonės, reikalingos pasiruošti šventėms, vienoje vietoje

  Artėja šventės. Ne vienas dairomės dovanėlės artimajam ar sukame galvą, kaip dekoruoti namus. Norisi, kad Kalėdos būtų ramios ir gražios, o po egle padėtos dovanos nudžiugintų artimuosius. Ne visiems pasiseka įgyvendinti svajonę dėl užimtumo, skubėjimo ir intensyvaus gyvenimo, todėl užeikite pas mus į „Butero prekyba", Aušros g. 13, Utena.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2340
Vakar apsilankė:7256
Šią savaitę apsilankė:9596
Šį mėnesį apsilankė:164056
Viso (nuo 2015-02-16):10687858
Šiuo metu naršo:
97
2019-07-23
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!