„Dėkingumo banga Utenoje“: uteniškiai raginami nebūti abejingais
Įvairenybės„Dėkingumo banga Utenoje“: uteniškiai raginami nebūti abejingais
2019 gruodžio 04, Trečiadienis 10:50

„Dėkingumo banga Utenoje“: uteniškiai raginami nebūti abejingais

„Dėkingumo banga Utenoje“: uteniškiai raginami nebūti abejingais

Vieni svajoja nusipirkti namus, kiti nuvykti į dar neaplankytą šalį, o tretiems gyvenime yra svarbu palikti ryškų pėdsaką šioje žemėje. Iš prigimties trapi ir savo gyvenimo kelio ieškanti Sudeikiuose (Utenos r.) gyvenanti ir save pristatanti laisvos sielos menininke Milda Masalienė ilgus metus svajojo išleisti savo knygą, tačiau lėšų trūkumas šią svajonę nuolat atitolindavo. Likus maždaug mėnesiui iki stebuklingų šv. Kalėdų ją pasiekė džiugi žinia: jos knyga gali išvysti dienos šviesą.

Milda kurti pradėjo labai anksti, 16–17 metų. Tačiau nuolat užplūdusias mintis ji užsirašinėdavo į sąsiuvinį ir niekuomet nemanė jas kam nors parodyti viešai. Dar būdama mokinė, paskatinta mokytojos Beatričės Jaroševičienės, bendromis pastangomis išleido nedidelę knygutę „Vaikystės daina", vėliau dienos šviesą išvydo ir prozos knygelė.

Baigusi floristikos kursus, studijavusi Utenos kolegijoje Milda aktyviai įsiliejo į visuomeninį gyvenimą, lanko parodas, įvairius renginius, tačiau vis dažniau randa laiko prisėsti ir prie kūrybos. Maždaug prieš tris mėnesius gimė romanas, tačiau, pasak moters, ji niekuomet nesvajojo šio leidinio išleisti. „Man patinka rašyti. Staiga man atsiranda vaizdinys, kurį turiu aprašyti. Tai labai įdomus momentas. Šis romanas „Pabaisa ir gražuolė" – apie meilę. Pagrindinis mano veikėjas – vyriškis, susižalojęs veidą. Jis dėl to kompleksuoja ir save laiko pabaisa. Kiekviename iš mūsų slypi gražuolė ir pabaisa. Kiekvienam iš mūsų reikia meilės ir jos galima siekti", – trumpai savo kūrinį apibūdino pašnekovė, kurios širdyje rusena viltis surasti nors dalį pinigų, kurie būtų skirti šiam kilniam tikslui.
„Labai tikiu, kad uteniškiai prie to prisidės", – tikisi Milda. Kaip sakė moteris, šiandien visos jos mėnesio pajamos siekia vos 200 eurų. Ji kartu su vyru augina mažametį sūnų, tad nors mažytę dalį skirti knygos leidimui ji negali. Pasidomėjusi kainomis, sudeikietė buvo visiškai palaidojusi viltį: 200 egzempliorių jai kainuotų apie 650 eurų. „Apie tokius pinigus aš nė svajoti nesvajojau", – liūdnai prisipažino jauna moteris, pridūrusi, kad jos vyrui neseniai teko palikti darbą, tad finansinė padėtis šeimoje ypač sudėtinga.
Mėgstanti kurti floristinius paveikslus, šeimininkauti virtuvėje 33 metų M. Masalienė svajoja dirbti jos širdžiai mielą darbą, susijusį su kulinarija ir konditerija.

Trumpai apie Labdaros renginį–seminarą „Keliam DĖKINGUMO BANGĄ" Utenoje

DĖKINGUMAS nėra savaime suprantamas dalykas, tačiau stiprus, gydantis sąmonę, instrumentas. Gebėjimą tinkamai dėkoti reikia išsiugdyti ir paversti maloniu įpročiu, kuris padeda pritraukti į gyvenimą daugiau gausos. Žinant, jog mes visi galime daryti stebuklus, o susivieniję kviečiame PADĖTI SAU PADEDANT KITIEMS.
KAM skirtas renginys? Visiems, pasiilgusiems tikrųjų vertybių ir smalsaujantiems, kaip DĖKINGUMĄ įgalinti savo gyvenime bei prisidėti prie kilnaus tikslo.
KAS jūsų laukia? Teorinis–praktinis seminaras DĖKINGUMO tema, kurio metu surinktos lėšos (už seminarą), renginio metu bus paaukotos pozityviai iniciatyvai, turinčiai išliekamąja vertę, kuria galėtų džiaugtis ir kiti žmonės, t. y. sudeikietės, kaip save pristato, laisvos menininkės Mildos Masalienės knygos leidimui.
Kristina Dorofėjė, renginio sumanytoja ir iniciatorė, lektorė, asmeninio efektyvumo trenerė, seminare dalinsis patirtimi:
*Kaip per Dėkingumą, galite pritraukti daugiau gausos savo gyvenime?
*Kaip, kam ir kokiais būdais išreiškiamas dėkingumas veikia kaip magnetas?
*Kokios yra paprastos, bet efektyvios, dėkingumo metodikos ir praktikos?

P. S.Šis labdaros seminaras Dėkingumo tematika gali būti puikus Jūsų įmonės ar įstaigos kalėdinis vakaras darbuotojams, kurio metu visi dalyviai gaus įkvėpimo, motyvacijos ir prisidės prie gražios iniciatyvos, kuri turi išliekamąją vertę.

KADA? Gruodžio 11 d. 17.30 –19.30 val.

KUR? Utenos kolegija, Maironio g. 7, Utena
Seminaro kaina – vienam asmeniui 12 eurų. Visi pinigai, surinkti renginio metu, bus skirti M. Masalienės knygai išleisti.
BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA:
Kristina Dorofėjė (FB)
Tel. 861635665
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4758
Vakar apsilankė:5435
Šią savaitę apsilankė:4758
Šį mėnesį apsilankė:15572
Viso (nuo 2015-02-16):14282732
Šiuo metu naršo:
61
2020-08-03
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!