„Utenos prekyba“ palaiko savus
Aktualijos„Utenos prekyba“ palaiko savus
2017 spalio 04, Trečiadienis 09:07

„Utenos prekyba“ palaiko savus

„Utenos prekyba“ palaiko savus
 • Vaida KARALIŪTĖ
 • 13 foto

Pastarieji metai Utenai buvo ypač vaisingi – užderėjo prekybos centrų, kuriuose gyventojai ieško ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių. Neseniai į miestą atėjęs užsienio kapitalo tinklas deklaruoja, kad jo prekybos centruose trečdalį prekių sudaro lietuviškos, kita dalis – įvežtinė produkcija. O štai vietos tradicijas puikiai išmananti ir pirkėjų poreikius geriausiai žinanti UAB „Utenos prekyba" neslepia, kad didžiąją pirkėjams siūlomų prekių dalį, t. y. apie 70 proc., sudaro Lietuvoje gaminama produkcija. Utenos krašto gaminiai sudaro daugiau nei 30 proc. visos prekių apyvartos.

„Utenos prekyba“ pirkėjams siūlo įsigyti platesnio asortimento prekių. Šalia pagrindinių nacionalinių tiekėjų, aprūpinančių visos Lietuvos parduotuves, gaminių „Utenos prekybos“ parduotuvėse galima rasti vietinių gamintojų produkcijos. Todėl šiuose prekybos centruose yra gerokai platesnis duonos, dešrų, kitų gaminių asortimentas, kurį papildo smulkesnės įmonės. „Tai ir nauda pirkėjui, nes randa tokių gamintojų prekių, kurių kitų tinklų parduotuvėse nerastų, kadangi jie yra per maži papulti į jų lentynas, ir smulkiajam gamintojui, nes jam sudaroma galimybė realizuoti savo produkciją“, – sakė „Utenos prekybos“ valdybos pirmininkas Robertas Miliauskas.

Jau kurį laiką vietinės prekybos tinklo parduotuvėse „Rašė", „Santaka", „Vyturiai", „Aukštakalnis" ir kitose išskirtinai mūsų krašto gamintojų produkcija žymima specialiu ženklu „Palaikome savus“. Tai padeda pirkėjui identifikuoti vietinių gamintojų produkciją, lengviau surasti norimą prekę. „Utenos krašto gaminiai – tai nebūtinai tik iš Utenos rajono atkeliaujantys produktai. Mūsų rajonas nepajėgus patenkinti visų pirkėjų poreikių, todėl mūsų krašto, regiono gamintojai – tai ir Anykščių, Rokiškio, Zarasų ir kitų artimų rajonų smulkieji gamintojai“, – aiškino R. Miliauskas ir pridūrė, kad „Utenos prekyba“ padeda jiems konkuruoti su didžiaisiais Lietuvos ir pasaulio produkcijos tiekėjais.

O vietinių gamintojų, kurių produkcijos gali įsigyti uteniškiai ir miesto svečiai, sąrašas iš tiesų gausus. Šaldytos, sūdytos, rūkytos ar vytintos žuvies uteniškiams parūpina Rokiškio rajone įsikūrusi Juozo Simučio individuali įmonė „Bajorų žuvis“, UAB „Vasaknos“. Obuoliai ir sultys, į Uteną atkeliaujantys iš Anykščiuose įsikūrusios akcinės bendrovės „Ažuožerių sodai“, jau seniai yra perkamiausių produktų sąraše. 3–4 tonos per savaitę – tiek obuolių kaimyninio rajono augintojai pristato į „Utenos prekybos“ parduotuves. Kone ištisus metus „Utenos prekybos“ parduotuvėse galima įsigyti daržovių, užaugintų ūkininko iš Užpalių Ramūno Milio, taip pat UAB „Anykščių daržovės“. Pastarosios įmonės direktorius Audrius Juška sakė, kad uteniškiams tiekia 4 rūšių pomidorus, ilgavaisius ir trumpavaisius agurkus bei braškes. „Klimato sąlygos Lietuvoje neleidžia daržovių tiekti ištisus metus, tačiau pertrauka yra nedidelė – apie 3–4 mėnesius. Į Uteną produktai atvežami kas antrą dieną, todėl jie yra švieži ir skanūs“, – aiškino A. Juška. Visa šviežia kiauliena, kuria prekiaujama „Utenos prekybos“ parduotuvėse, uteniškius pasiekia iš Anykščių. Kaimyniniame rajone kiaulininkyste besiverčiančios bendrovės „Vikonas“ direktorius Vladas Gindrėnas tikino, kad iš vakaro paskersto paršelio mėsa rytojaus dieną atsiduria ant prekystalio UAB „Utenos prekyba“ centruose „Rašė“, „Santaka“, „Vyturiai“ ir „Aukštakalnis“, todėl pirkėjai gali mėgautis nepriekaištingos kokybės ir skonio mėsa. Tačiau šviežios mėsos gali nusipirkti ne tik miesto gyventojai. Dalis šio produkto išvežama į kaimo parduotuves. Šviežia mėsa parduotuvėse tiekiama kas dvi dienas, todėl ji visada išlaiko geriausias skonio ir išvaizdos savybes.

Rokiškio mieste įsikūrusi bendrovė „Daivida“ pasirūpina, kad „Utenos prekybos“ tinklo parduotuvėse netrūktų lašinukų, skilandžių, įvairių kitų rūkytų, sūdytų mėsos gaminių. „Džiaugiamės, kad kaimynai mus palaiko, nuolat domisi naujovėmis, leidžia mums būti matomiems ir Utenoje“, – sakė bendrovės „Daivida“ pardavimų vadovė tradicinei rinkai Dita Khruleva. Iš Rokiškio į Uteną taip pat atkeliauja UAB „Rokiškio pienas“, „Lašų duona“ gaminiai.

Prekybos centre „Rašė“ sutikta uteniškė Audra teigė šioje parduotuvėje apsiperkanti visada. „Man patinka, kad čia prekės visada savo vietose, nereikia ieškoti kaip kituose prekybos centruose, kur nuolat viskas yra perstatoma, – teigė moteris. – Ir savo krašto gamintojų produkciją išryškinančius ženklus taip pat pastebėjau. Man tikrai svarbu, kad galiu nusipirkti vietoje užaugintų produktų. Juo labiau kad kai kuriuos ūkininkus, gamintojus pažįstu asmeniškai ir žinau, kad perku tikrai kokybišką produktą.

Kita pirkėja, sutikta prekybos centre „Rašė“, Šarūnė Tarulė sakė, kad ji dažniausiai renkasi UAB „Utenos prekyba“ parduotuves. „Aš auginu du vaikus, todėl man svarbu, kad produktai būtų švieži ir kokybiški. Mūsų šeima vertina sveiką gyvenimo būdą, o „Utenos prekybos“ tinklas visiškai atitinka mūsų lūkesčius, – atviravo Š. Tarulė. – Pastebėjau, kad „Utenos prekybos“ centruose atsirado naujas ženklas „Palaikome savus“. Tai pagirtina iniciatyva, kuriai aš pritariu. Man svarbu palaikyti mūsų krašto gamintojus, nes tikiu, kad jų tiekiama produkcija yra sveika, skani ir šviežia.“ Uteniškė pabrėžė, kad „Utenos prekybos“ tinklo parduotuvėse visada galima rasti prekes savo vietose. Moters teigimu, tai sutaupo jos, kaip dviejų vaikų mamos, laiko.

UAB „Utenos prekyba“ parduotuvėse vykdoma iniciatyva Utenos krašto gaminys „Palaikome savus“. Pirkdami Utenos krašto gaminius, Jūs remiate šio krašto gamintojus. Ką apie tai manote Jūs? Kviečiame pareikšti savo nuomonę ir pateikti pasiūlymus dėl iniciatyvos „Palaikome savus“ el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba nemokamu telefonu.


Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 20170927_143709.jpg
 • Click to enlarge image 20170927_143716.jpg
 • Click to enlarge image 20170927_143741.jpg
 • Click to enlarge image 20170927_143800.jpg
 • Click to enlarge image 20170927_144023.jpg
 • Click to enlarge image 20170927_144155.jpg
 • Click to enlarge image 20170927_144222.jpg
 • Click to enlarge image 20170927_144314.jpg
 • Click to enlarge image 20170927_144328.jpg
 • Click to enlarge image 20170927_144346.jpg
 • Click to enlarge image IMGP5994.JPG
 • Click to enlarge image IMGP6011.JPG
 • Click to enlarge image IMGP6012.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • SVARBI INFORMACIJA! KARANTINO METU NUO KOVO 16 D.

  UAB „Utenos prekyba“ parduotuvių darbo laikas:

 • UAB Utenos prekyba pirkėjams – naujos nuolaidų kortelės

  Utenos krepšinio komandos „Juventus“ nariams prekybos centras „Rašė“ jau tikriausiai tapo vos ne antraisiais namais, nes čia juos galima dažnai sutikti ne tik apsiperkant, bet ir dalyvaujant įvairiuose UAB Utenos prekyba organizuotuose renginiuose. Šį kartą aukštaūgiai pirmieji išbandė naująsias Utenos prekybos nuolaidų korteles ir smagiai apsipirko žvarbią sausio 11-os popietę.

 • „Utenos prekyba“ kviečia švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kartu

  Sparčiai artėja Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – jį švęsime vasario 16 dieną. Jau dabar prasideda įvairūs renginiai, projektai ir akcijos, kviečiantys Lietuvos gyventojus ir viso pasaulio lietuvių bendruomenes minėti solidų valstybės atkūrimo šimtmetį. „Utenos prekyba“, greitai taip pat minėsianti savo gyvavimo šimtmetį, kviečia uteniškius bei miesto svečius švęsti kartu ir pristato naują akciją „100 metų – 100 prekių“. Plačiau apie šią akciją sutiko papasakoti įmonės direktoriaus pavaduotojas komercijai Darius Šileikis.

 • Tarp „Geriausio „Aibės“ pirkėjo stipendijos“ laimėtojų – penki „Utenos prekybos“ pirkėjai

  Nuo praėjusių metų spalio mėnesio vidurio parduotuvėse visoje Lietuvoje vyksta „Aibės“ organizuojamas žaidimas, kuriame vis dar gali dalyvauti nesuspėję uteniškiai. Ne mažiau nei už 7 eurus prekių nusipirkę bei vieną iš akcijos produktų įsigiję ir pirkimo čekį užregistravę pirkėjai turi galimybę laimėti „Geriausio „Aibės" pirkėjo stipendiją“, kurios vertė vienam laimėtojui – 600 eurų. Per visą Lietuvą bus išrinkta iš viso 100 laimingųjų, o iki dabar šią stipendiją jau laimėjo penki UAB „Utenos prekyba“ pirkėjai, trims iš jų laimėjimas – dovanų kuponai – buvo įteiktas sausio 8 dieną „Rašės“ parduotuvėje.

 • Gražėja ir tvarkosi miestelių bei kaimų parduotuvės

  Utena, matyt, ne veltui vadinama Laimės miestu – dygsta gražūs, žali skverai ir parkai, asfaltuojamos bei tvarkomos gatvės, vienas po kito renovuojami daugiabučiai namai. Tačiau užvis smagiausia, kai vietiniai verslininkai investuoja savo pinigus tam, jog mūsų miesto veidas būtų patrauklesnis, o pirkėjai – labiau patenkinti. Štai vietoje senosios ūkinių prekių parduotuvės iškilo modernus baldų centras, kur miestiečiai gali vienoje vietoje rasti visų didžiausių gamintojų produkciją. Tvarkosi ir miestelių bei kaimų UAB „Utenos prekyba" priklausančios parduotuvės – jos renovuojamos ir po remonto tampa erdvesnės, patogesnės, aprūpintos naujausia įranga bei gali pasiūlyti platesnį prekių asortimentą savo lankytojams.

 • „Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse startavo nauja akcija

  Prekybos centrai dabar siūlo daug akcijų ir stengiasi pritraukti pirkėjų – lentynos mirga nuo prekių gausos ir spalvingų etikečių. „Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse taip pat netrūksta patrauklių pasiūlymų, bet daugelis uteniškių turbūt jau pastebėjo naują akciją išskirtiniu pavadinimu – „Uteniškio krepšelis“, kuri spėjo sudominti Utenos miesto gyventojus ir svečius. Norėdami sužinoti daugiau apie šią siūlomą naujovę, pakalbinome „Utenos prekybos“ direktoriaus pavaduotoją komercijai Darių Šileikį.

 • „Utenos prekyba“ savo tikslų siekė nepaisydama sunkmečio

  Vargu ar atsirastų nors vienas uteniškis, kuris nežinotų ar nebūtų užsukęs į UAB „Utenos prekyba" parduotuvę. Abejingų šiai įmonei nėra – pirkėjai turi savo nuomonę. Kokia ji, atspėti nesunku užsukus į bet kurią prekybos vietą – čia visuomet sutiksite ir naujų, ir jau matytų uteniškių, kurie dažniausiai apsiperka vienoje iš UAB „Utenos prekyba" parduotuvių. Tačiau pasiekti palankų vertinimą, išlaikyti principus ir pagrindinį tikslą beveik šimtmetį skaičiuojančiai UAB „Utenos prekyba" nebuvo lengva. Skirtingi laikmečiai, aplinkybės, situacijos darė įtaką tiek įmonei, tiek pirkėjui. Ypač sudėtingas laikas buvo 1940–1990 metai (apie 1924–1940 laikmetį rašyta „Utenos dienoje" Nr. 86).

 • UAB „Utenos prekyba“: dar viena priežastis didžiuotis savo miestu ir regionu

  Jei išeitumėte į Utenos ar Utenos krašto miestelių gatves ir paklausinėtumėte ten sutiktų žmonių, už ką jie myli Uteną, gautumėte daug skirtingų atsakymų. Ir tai puiku, kad kiekvienas iš mūsų turi savo pačią svarbiausią priežastį mylėti mūsų miestą. Vieniems tai – ir neseniai atšvęstas Utenos gimtadienis, kitiems – sėkmingai Lietuvos krepšinio lygoje žaidžianti Utenos komanda, tretiems – mylima mokykla, mokytojas ar darbovietė. Svarbiausia, kad abejingų mūsų kraštui yra mažai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:972
Vakar apsilankė:6758
Šią savaitę apsilankė:13597
Šį mėnesį apsilankė:46314
Viso (nuo 2015-02-16):14070306
Šiuo metu naršo:
70
2020-07-08
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!