Avarija Utenoje: senjoras nepraleido automobilio, sulankstytas kelio ženklas

Savaitės pradžia nemaloniai prasidėjo vienam uteniškiui – senjorui, turinčiam 50 metų vairavimo praktiką. Jis, vairuodamas automobilį, nepraleido pirmumo teisę turinčio jauno vairuotojo ir rėžėsi į jo transporto priemonę. Į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai, laikinai buvo sutrikdytas eismas.

Pirmadienį lygiai prieš vidurdienį Utenoje, A. Baranausko ir Maironio gatvių sankryžoje, šalia Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos, įvyko avarija. Automobilio „Opel“ vairuotojas, važiuodamas šalutine A. Baranausko gatve, nepraleido pagrindine gatve lekiančios „Audi“ ir atsitrenkė į ją. Nuo smūgio „Audi“ rėžėsi į kelio ženklą, kuris nuo smūgio buvo apgadintas. Pro eismo įvykio vietą skubantys miestelėnai pasidžiaugė bent tuo, kad tąkart niekas nėjo per pėsčiųjų perėją. „Juk pietūs. Galėjo baigtis ir kur kas liūdniau“, – kalbėjo viena praeivė.
Pernai automobilį „Opel“ įsigijęs Utenos miesto gyventojas apgailestavo, kad šiek tiek paskubėjo. „Mačiau, kad atvažiuoja, bet galvojau, jog spėsiu prašokti“, – drebančiu balsu kalbėjo ilgametę vairavimo praktiką turintis senjoras. Per 50 metų jis nepateko nė į vieną eismo įvykį, taip pat nė karto nesustabdė ir policijos pareigūnai.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas