Utenos rajono žemdirbiai buvo susirinkę į tradicinę šventę

Praėjusį savaitgalį Utenos kultūros centre vykusios žemdirbių šventės metu buvo įteiktos trys rajono savivaldybės mero Alvydo Katino padėkos. Jų už darbo vietų sukūrimą ir išsaugojimą nusipelnė užpalietis Vladas Murnikovas, už kaimo turizmo plėtrą rajone apdovanoti Vida ir Vidas Kulioniai bei už netradicinės ūkio šakos kūrimą ir plėtrą savo padėką meras įteikė Vygaudui Jukneliui.

Šventėje tradiciškai pažymėti konkurso ,,Metų ūkis” nugalėtojai. Pirma vieta atiteko Kristinai ir Rytautui Žukauskams iš Vyžuonų seniūnijos, antroji – Danutei Makaravičienei iš Užpalių seniūnijos, Kaimynų kaimo, trečioji – Mindaugui Kinderiui iš Leliūnų seniūnijos. Visus juos sveikino ne tik rajono vadovai, tačiau ir svečiai, tarp kurių buvo Seimo narė Milda Petrauskienė, sveikinimus ir dovanas įteikusi rajono ūkininkams Vidai ir Antanui Paužuoliams bei Elvyrai ir Ramūnui Baltakiams. Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas padėką įteikė leliūniškiui ūkininkui Žydrūnui Varkavičiui.
Šventės metu buvo klausomasi Mykolo Romerio universiteto vokalinės grupės, kuriai vadovauja Artūras Novikas, bei pramoginių šokių šokėjų pasirodymo.
Antroje šventės dalyje, kuri užtruko iki vėlumos, susirinkusiems dainavo legendinis dainininkas Aleksas Lemanas.

„Utenos dienos” inf.

Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas