Zarasų rajone – tėvo ir jį aplankiusios dukters tragedija

Bernatkų kaimo (Zarasų r.) gyventojai, pastebėję degantį neįgalaus kaimyno namą, nemanė, kad gaisras bus tragiškas. Degėsiuose po kiek laiko buvo rasti pensininko ir jo dukters kūnai.

Sekmadienį apie 18 val. Bernatkų kaime pasigirdo įtartinas pokšėjimas.
Nelaimę 73 metų pensininko kieme pirmieji pamatė atokiau gyvenantys kaimynai – pokšėjo degantis šiferio stogas, liepsnos name jau buvo gerokai įsišėlusios. Numalšinę liepsnas ugniagesiai pirmiausia aptiko vyro palaikus, o po kiek laiko – moters. Kraupi mirtis ištiko pensininką ir pas jį viešėjusią 47 metų dukrą. Ugnis visiškai sunaikino medinio namo vidų, stipriai suniokojo stogą. Ugniagesiai, aiškindamiesi dvi gyvybes pražudžiusio gaisro priežastį, sužinojo, kad name nebuvo elektros, šeimininkas pasišviesdavo žvake. Tačiau ta vieta, kurioje dažniausiai, pasak kaimynų, stovėdavo žvakė, nebuvo stipriai išdegusi.
Pagal gaisro židinį spėjama, kad nelaimę sukėlė neatsargus rūkymas. Kaimynai teigė, kad fizinę negalią turintis pensininkas pernelyg nepiktnaudžiavo alkoholiu.
„Jis išgerdavo, kai gaudavo pensiją. Tada ir duktė iš Zarasų atvažiuodavo pas tėvą. Ji gyveno socialiniame būste. Juodu kartu vaišindavosi. Duktė visada rūkydavo, kai išgerdavo“, – teigė kaimynai. Gali būti, kad sekmadienį tėvas ir duktė užmigo berūkydami, antraip būtų spėję išeiti iš užsidegusio namo.

Šaltinis: lrytas.lt

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas