Vagišius antrą kartą brovėsi į sodybą ir… įkliuvo

Pirmais šių metų mėnesiais Molėtų rajono gyventojams ypatingą nerimą kėlė Molėtų rajone, Čiulėnų seniūnijoje, įvykdytos sisteminės vagystės iš gyvenamųjų patalpų. Vagystės prasidėjo dar sausio mėnesį, kuomet buvo du kartus įsibrauta į tą patį gyvenamąjį namą ir pavogti žvejybos reikmenys bei maisto produktai.

Vasario mėnesį vagišius įsibrovė į kitą gyvenamąjį namą ir pagrobė pinigus. Kovo mėnesį įvykdytos dar keturios vagystės – buvo vėl įsibrauta į gyvenamąsias patalpas. Tačiau vagišius įkliuvo įvykio vietoje, nes bandė įsibrauti antrą kartą į prieš tai apvogtą sodybą.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai sulaikė įtariamą vyrą, Čiulėnų seniūnijos gyventoją. Įtariamasis prisipažino dėl nusikalstamų veikų padarymo, jam skirta kardomoji priemonė – intensyvi priežiūra įpareigojant nuolat dėvėti elektroninį stebėjimo įtaisą (apykoję). Dėl vagysčių iš penkių sodybų pradėti ikiteisminiai tyrimai. Sučiuptam vagišiui gali būti skirtas laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Utenos AVPK ir laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas