Utenoje lankėsi europarlamentaras Liudas Mažylis

Penktadienį Utenoje lankėsi europarlamentaras Liudas Mažylis. Europos Parlamente jis priklauso Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcijai ir yra Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto saugos komiteto narys, taip pat atstovauja delegacijai ryšiams su Baltarusija bei delegacijai EURONEST parlamentinėje asamblėjoje.

Jis prieš pietus neformalioje diskusijoje Utenoje, kavinėje-bare ABU, susitiko su miesto bendruomene, kurios didžiąją dalį sudarė A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos darbuotojos, rajono savivaldybės tarybos nariai Kristina Gogelienė, Lina Penkaitienė ir Linas Bražionis. Taip pat į šį susitikimą atvyko naujoji rajono savivaldybės vicemerė Daiva Pečionė, kuri europarlamentarui padėkojo už atvykimą į Uteną ir įteikė simbolinę savivaldybės dovaną.

Europarlamentaras L. Mažylis susirinkusiems pasakojo apie savo darbą sudėtingame ir skaitlingiausiame Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto saugos komitete, pristatė Europos Parlamento nuomonę apie padėtį Baltarusijoje, atsakė į susirinkusių uteniškių klausimus.

Susitikimo pabaigoje buvo padėkota už šio susitikimo organizavimą EUROPE DIRECT Utena vadovei Dainorai Narkūnienei, o A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos direktorei Vidai Garunkštytei įteikė savo trečiąją knygą-dienoraštį, kuriame jis rašo savo darbo įspūdžius Europos Parlamente.

Vėliau europarlamentaras L. Mažylis susitiko su mokiniais, bendravo su Utenos trečiojo amžiaus universiteto klausytojais.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas