Utenoje – didžiulis gaisras, liepsnas teks tramdyti iki vėlumos

Trečiadienį, prieš pat vidurdienį (12 val.), Utenoje, Kupiškio gatvėje, šalia automobilių turgaus, kilo didžiulis gaisras. Atvažiavus ugniagesiams degė tik nedidelis stogo plotas, tačiau ugnis akimirksniu išplito per visas stogo gegnes.

Kaip portalui udiena.lt aiškino pastato, sovietmečiu buvusio grūdų supirkimo punktu, savininkas, vos prieš dvejus metus jis sutvarkė visą stogą, naujai jį apskardino, o apačioje, kaip pats sakė, buvo smaluotos gegnės ir grebėstai, todėl, jo manymu, ugnis labai greitai paplito per visą stogo perimetrą. Kaip pasakojo vienas gaisro liudininkas, pirmiausia liepsnas jis pamatė prie vieno iš kaminų.

Šalia pastato iš visų pusių buvo sustatyta nemažai automobilių, kurie įvairiais būdais buvo šalinami kuo toliau nuo gaisravietės. Pastatas, kurio ilgis apie 70 metrų, nuomojamas įvairioms automobilių remonto, tvarkymo, sandėliavimo reikmėms.

Į gaisravietę atskubėjo beveik visos Utenos rajono ugniagesių mašinos, į pagalbą po pusvalandžio atvyko ir Molėtų rajono ugniagesiai.

Pastatas vis dar gesinamas, darbai, ugniagesių manymu, gali užtrukti iki vėlaus vakaro.

Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas socialiniame tinkle kreipėsi į gyventojus – paviešino ugniagesių prašymą vengti dūmų, sandariai užsidaryti langus.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., Vytauto Ridiko nuotr. ir video

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas