Unikalioje erdvėje – unikali paroda

Lapkričio 11 dieną Molėtų krašto muziejuje atidaryta Eugenijaus Nalevaikos tapybos darbų paroda a plius a.

E. Nalevaika gimęs, augęs ir mokęsis Kaune, prieš porą metų tapęs uteniškiu, šįkart savo kūrybą pristatė Molėtuose. Kaip savo parodos atidaryme sakė autorius, ilgą laiką buvo ištikimai pasišventęs tik akvarelei, tačiau pastaraisiais metais gana dažnai savo tapybiniams sumanymams pasitelkia ir akrilinius dažus. Parodos kuratorė menotyrininkė ir autoriaus žmona Jovita Nalevaikienė tvirtino, kad parodos pavadinimas kilo spontaniškai (akvarelė, akrilas – žodžiai iš a aidės). Pasak jos, dar yra ne tik akvarelė, bet ir atkaklumas, atsidavimas, yra atsitiktinumas, aplinka ir aplinkybės – daugybė a plius a nuolat yra šalia mūsų, tik ne visi kaskart pastebime tuos pačius dalykus.

Molėtų krašto muziejaus unikalioje erdvėje, kurios gali pavydėti ir didieji miestai, eksponuojama beveik 30 darbų, kurtų ir visai neseniai, ir prieš kelis metus.

Parodos autorių sveikino Molėtų krašto muziejaus direktorė Irma Balčiūnienė, buvusi vadovė Viktorija Kazlienė, Molėtų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Saugūnienė, Utenos kultūros ir meno darbuotojai, kolegos menininkai.

Lankytojai aplankyti parodą kviečiami iki gruodžio 17-os.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas