Stipriausi jėgos sporto atletai susirungs Utenoje

Balandžio 30-gegužės 1 dienomis Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks atvirosios jėgos trikovės ir atskirų veiksmų varžybos „WRPF Lietuvos taurė“. Jau ketvirtą pavasarį organizuojamose Lietuvos taurės varžybose sportininkai dalyvauja jėgos trikovės (pritūpimas su štanga, štangos spaudimas gulomis ir mirties trauka), štangos spaudimo gulomis bei dvikovės (štangos spaudimas bei trauka) disciplinose. Pagal amžių vyrai ir moterys bus skiriami į jaunimo, atvirąją bei veteranų klases. Taip pat sportininkai skirstomi į atskiras kategorijas pagal kūno svorį, kas leidžia varžytis lygiomis sąlygomis.

Renginyje varžysis tiek Lietuvos sportininkai, siekiantys gerinti asmeninius, nacionalinius bei tarptautinius rekordus, tiek ir užsienio atletai. Pastarieji šįsyk laukiami iš Ispanijos bei Latvijos. Žiūrovai kviečiami atvykti stebėti renginį ir palaikyti sportininkus – šiaulietį Andrių Naglių, kuris sverdamas mažiau nei 90 kg iškėlė 310 kg svorį, ar kaunietį Vladimir Agasaryan, kuris skaičiuoja jau šešis Lietuvos, aštuonis Jungtinės Karalystės, keturis Europos bei šešis Pasaulio čempiono titulus savo svorio kategorijoje. O kur dar daugeliui galiūnų sporto gerbėjų puikiai pažįstami Gilbertas Tamulevičius, Edgaras Stasiukevičius, Gintaras Kunigėnas ir kiti. Taip pat ant platformos šįsyk žiūrovai išvys neregėtai gausų būrį merginų.

„Vyresnioji ir mano karta jau ne kartą įrodė, kad Lietuva turi stiprius raumenis tiek namų, tiek tarptautinėje arenoje. Svarbu paminėti, kad auga ir perspektyvi jaunoji karta, ugdoma tokių profesionalų kaip Vidas Blekaitis, kuris kaskart į varžybas atveža vis gausesnį savo jaunųjų sportininkų būrį. Esu be galo laimingas, kad vos prieš kelis metus įkurta Tarptautinės trikovės federacijos bendruomenė nuolat pildosi ne tik perspektyviais sportininkais, entuziastais ar didėjančia žiūrovų tribūna. Organizacijos plėtra ir šio sporto populiarinimas nebūtų įmanomas be nuolatinio vis naujų trenerių, fizioterapijos ir kitų asistuojančių sričių specialistų, noriai besigilinančių būtent į jėgos sporto specifiką įsitraukimo. Suvieniję jėgas treniruotėse ir varžybose mes kuriame naujo lygio sportą,“ – kalbėjo federacijos prezidentas Deividas Kasulis.

Varžybos vyks balandžio 30 d.-gegužės 1 d. 10:00-18:00 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre. Renginys žiūrovams nemokamas.

Organizatorių inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas