Pričiuptas Utenos ir kituose rajonuose narkotikus platinęs vyras

Sausio pabaigoje Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, tirdami ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimo, atliko kratą Anykščių rajono gyventojo namuose.

created by Polish

Pareigūnai vyro namuose rado apie kilogramą galimai narkotinių psichotropinių medžiagų ‒ amfetamino, ekstazi, kanapių ir psichotropinių vaistų. Taip pat rasta ir paimta įranga psichotropinėms medžiagoms sverti, pakuoti ir grynieji pinigai, galimai gauti iš prekybos narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis. Įtariamajam, gimusiam 1981 metais, skirta kardomoji priemonė – suėmimas dviem mėnesiams.

Šiuo metu atliekamas ikiteisminis tyrimas, už nusikalstamos veikos, susijusios su narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimo bausmes nuo 2 iki 15 metų.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūra.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus viršininkas Gytis Makaveckas akcentavo, kad sulaikytam vyrui yra pareikšti įtarimai ir kitame ikiteisminiame tyrime dėl narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimo. Įtariamasis galimai narkotines ir psichotropines medžiagas platino ne tik Anykščių rajone, tačiau ir Utenos, Zarasų bei Molėtų rajonuose.

Utenos AVPK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas