Permainos „Utenos trikotaže“: keisis įmonės vadovas

Veiklos pertvarką tęsiančios SBA grupės įmonės „Utenos trikotažas“ generalinis direktorius Petras Jašinskas nuo šių metų kovo 1 dienos perleis pareigas laikinajam vadovui Vytautui Vaškiui.

„P. Jašinskas atliko svarbų vaidmenį įmonei įveikiant beprecedenčius iššūkius pandemijos laikotarpiu ir tęsiant strateginę „Utenos trikotažo“ transformaciją. Esame jam už tai dėkingi. Įmonei toliau gryninant veiklą ir spartinant aukštesnės pridėtinės vertės inovatyvios produkcijos gamybą, bendrovės vairą perims naujas vadovas, kurio paieškas jau pradėjome. Pokyčiai vyksta šalių sutarimu“, – sakė „Utenos trikotažo“ valdybos pirmininkė Dovilė Tamoševičienė.

P. Jašinskas „Utenos trikotažo“ generalinio direktoriaus pareigas ėjo nuo 2020-ųjų pradžios.

„Išgyvenome itin dinamišką ir sudėtingą laikotarpį – pandemiją, trūkinėjančias tiekimo grandines, rekordinį dujų ir žaliavų brangimą. Esu dėkingas visai komandai, kurios susitelkimo dėka ne tik sėkmingai „gesinome gaisrus“, bet ir tvirtinome strateginės krypties pamatus – toliau investavome į inovacijas, tvarumą ir efektyvumą, kurie yra esminiai veiksniai siekiant augti bei konkuruoti globaliose rinkose. Neabejoju, kad „Utenos trikotažas“ pasieks užsibrėžtus ilgalaikius tikslus“, – teigė P. Jašinskas.

Vykstant naujo vadovo paieškai įmonei laikinai vadovausiantis V. Vaškys šiuo metu yra „Utenos trikotažo“ valdybos narys. Taip pat jis ilgą laiką yra vadovavęs „Kauno baldų“ valdybai, ėjęs kitas vadovaujančias pareigas SBA grupėje, taip pat yra ir kitų jos įmonių valdybos narys. V. Vaškio teigimu, artimiausio laikotarpio prioritetu išliks tolesnis įmonės veiklos gryninimas, procesų efektyvinimas ir skaitmenizavimas, eksporto rinkų ir partnerių paieška perspektyviuose tekstilės segmentuose.

SBA koncerno inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas