Parduotuvė „Metalų natos“ klientus nuo šiol pasitiks naujoje vietoje ir su naujovėmis

Uteniškiai jau tikriausiai buvo pripratę parduotu­vę „Metalų natos“, mieste pradėjusią veikti dar 2006 metų rudenį, rasti prekybos centre „Aušra“. Kaip sakė šią parduotuvę valdančios UAB „Salionė“ di­rektorius Ramūnas Šuminskas, klientams pasigedus pamėgtos vietos apsipirkti, jie suskubo duris atverti naujoje – patogesnėje ir prieinamesnėje – prekybos centre IKI. Kaip tikino pašnekovas, ir sugrįžusius, ir naujus klientus parduotuvė pasitiks ne tik išplėstu asortimentu, bet ir nuolaidomis.

Nauji vėjai

Vadovas priminė, jog įmo­nė mažmeninę prekybą juve­lyriniais dirbiniais pradėjo dar 2004 metais Ukmergėje. Šiuo metu veikia dvi parduotuvės Ukmergėje ir Utenoje. „Pernai gruodžio 31 d. uždarius seną­ją parduotuvę prekybos centre „Aušra“, iškart sulaukėme kli­entų, besiteiraujančių, kur mes išsikėlėme, tai buvo dar viena priežastis skubėti atidaryti par­duotuvę prekybos centre J. Bar­tašiaus g. 1, Utenoje“, – aiški­no pašnekovas. Anot jo, naujoje vietoje – naujos ir galimybės bei praplėstas asortimentas. Šiuo metu parduotuvėje prekiaujama auksiniais ir sidabriniais papuo­šalais, iš natūralių akmenų, gin­taro pagaminta bižuterija, kūno auskarais, nerūdijančiojo plie­no papuošalais, parfumerija bei stabilizuotomis, džiovintomis ir skintomis gėlėmis.

Naujovės gintaro ir juvelyrikos pirkėjams

Kaip sakė parduotuvės „Me­talų natos“ vadybininkė Algina Gimžauskienė, klientus jie keti­na nustebinti platesniu gintaro dirbinių asortimentu, tuo labiau kad įmonė pradėjo bendradar­biauti su sėkmingai internete savo gamintais gintaro dirbiniais prekiaujančia mažąja bendri­ja iš Vakarų Lietuvos. „Kainos mūsų parduotuvėje identiškos internetinėms, – patikino A. Gi­mžauskienė, – tik privalumas tas, jog pas mus prekes gali­ma gyvai apžiūrėti ir pasimatuo­ti. Turime įvairių gintaro gabaliu­kų pakabukų, kryželių, karoliukų mažiems vaikams. Be klasiki­nių ir modernių moterims skir­tų gintarinių papuošalų, siūlome ir modernių vyriškų apyrankių, ir karolių iš tamsaus matinio gintaro.“

Pasak pašnekovo, parduotu­vėje kažką sau būtinai ras ir si­dabro mėgėjai – nuo pat atida­rymo įmonė bendradarbiauja su UAB „Visanta“, Druskininkuo­se gaminančia klasikinius lietu­viškus sidabrinius papuošalus moterims, o naujos prekybos vietos atidarymo proga pristato­ma išplėsta sidabrinių auskarų gama. „Iš Tailando importuoja­me sidabro gaminius su žėrin­čiais markasito akmenukais, – pridūrė įmonės vadovas. – Šių produktų gamintojai į sidabro gaminius inkrustuoja natūralius pusbrangius akmenis: ametis­tus, topazus, citrinus, kurie daž­niausiai naudojami puošti auk­so gaminius, nes sidabriniams papuošalams yra per brangūs. Mūsų parduotuvėse galite įsigy­ti sidabrinių papuošalų su Jūsų nuotaiką ar zodiako ženklą ati­tinkančiu natūraliu pusbrangiu akmeniu.“

Ir akiai, ir uoslei pamaloninti bei nuotaikai pakelti

Prabangesnės klasikos mė­gėjams R. Šuminskas priminė, jog auksiniai papuošalai keičia­si mažiausiai. Tačiau kokybė svarbi net ir auksiniams papuo­šalams. Parduotuvėje „Meta­lų natos“ yra turbūt plačiausias mieste pilnavidurių klasikinių moteriškų grandinėlių pasirinki­mas. Nuo iš tuščiavidurės vielos pagamintų gaminių jos skiriasi tuo, kad netrūkinėja. „Tikriausiai dar daugelis turi savo mamų ar močiučių prieš 40–50 metų ne­šiotų ir dovanotų grandinėlių“, – spėliojo įmonės vadovas ir pri­dėjo, kad parduotuvėje „Metalų natos“ jos tokios pat tvirtos. Vy­riškas grandinėles, vestuvi­nius žiedus, gaminius su bran­gakmeniais galima užsisakyti iš katalogo, o užsakymas įvykdo­mas per vieną mėnesį. „Anks­tesnėje vietoje buvusioje par­duotuvėje turėjome nemažai jaunų pirkėjų, mokinių, – atsklei­dė A. Gimžauskienė. – Jiems ir naujoje parduotuvėje siūlome didelį pasirinkimą kūno auska­rų iš medicininio metalo bei tita­no. Kviečiame jaunimą iš naujo atrasti mūsų parduotuvę ir įsi­gyti kokybiško metalo bambos, liežuvio, antakių, lūpų, nosies auskarų.“

Naujoje, plotu perpus dides­nėje parduotuvėje, direktoriaus teigimu, atsirado galimybė iš­plėsti ir prestižinių prancūziš­kų parfumerijos prekės ženklų – Van Cleef & Arpels, Oscar de la Renta, Boucheron, Karl Lager­field, Jimmy Choo, Montblanc ir kitų – asortimentą. Šie produk­tai yra tiekiami oficialaus gamin­tojų distributoriaus Baltijos ša­lims, todėl įmonė garantuoja jų kokybę. „Šiais prekės ženklais prekiauja mažmeniniai presti­žinės parfumerijos ir kosmeti­kos prekių tinklai didžiausiuose Lietuvos miestuose, o Uteno­je mes esame tokie vieninte­liai, – pasidžiaugė pašnekovas. Pasak jo, uteniškiai turėtų žino­ti, kad įsigyjant kvapus internetu ne iš žinomų prekybos tinklų ar pilstomus brendinius atitikme­nis, perkama katė maiše. Jei tai klastotė, kvapas trumpai lai­kysis ant odos, ji bus pagamin­ta iš sintetinių ingredientų ir tik pavadinimu imituos originalius produktus.

Siurprizas – gėlės

Dar viena naujovė, kurią kli­entams siūlo naujai duris at­vėrusi parduotuvė – skintos, stabilizuotos ir džiovintos gė­lės. Parduotuvės „Metalų na­tos“ vadybininkė pabrėžė, kad stabilizuotos ir džiovintos gė­lės Vakarų Europoje dabar labai madingos, nes tausoja gamtą, yra ilgalaikės, gali išbūti vazo­je dvejus–trejus metus. Nuo jų tik reikia nupūsti dulkes ir Jūsų namus ar biurą puoš natūralios gėlės. Puošiant interjerą stabili­zuotomis gėlėmis, įmanoma su­taupyti ir nemažai lėšų, palyginti su skintomis. Pavyzdžiui, pun­das stabilizuoto eukalipto kai­nuoja 15 eurų, kitos žolės ir gė­lės kainuoja nuo 1 iki 20 eurų už vienetą ar ryšulį.

Parduotuvės personalas pir­kėjams labiausiai rekomenduoja Lietuvoje augintas gyvas skina­mas gėles. Šiuo metu „Meta­lų natose“ galima įsigyti Kėdai­niuose augintų tulpių, žadama pasiūlyti narcizų, krokų, vėliau ir kitokių Lietuvos ūkininkų užau­gintų žiedų. „Tačiau jeigu norite lietuviškų tulpių pas mus įsigy­ti Kovo 8-ajai, jų turite iš anksto užsisakyti parduotuvėje arba te­lefonu 8 685 85 111, – perspėjo pašnekovė. – Juk tuomet tulpių ir kitų pavasario žiedų paklausa išauga dešimteriopai.“

Parduotuvėje „Metalų natos“ galima įsigyti ir dovanų kuponą, kuris pradžiugins gavėją, nes taip jis galės išsirinkti labiausiai patinkantį papuošalą, kvapųjį vandenį ar papuošti namus ilga­laikėmis gėlių kompozicijomis.

Parduotuvė „Metalų natos“ uteniškių ir miesto sve­čių laukia prekybos centre IKI (J. Bertašiaus g. 1, Ute­na) pirmadienį–ketvirtadienį nuo 10 iki 19 val., penk­tadienį–šeštadienį nuo 9 iki 19 30 val. Išankstiniai užsakymai ir daugiau informacijos tel. 8 685 85 111.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas