Nosted & – 20 metų

Utenoje veikiančiai Norvegų kapitalo metalo apdirbimo įmonei Nosted & UAB (anksčiau UAB „Nosted mechanika“) gegužės 16 dieną sukako 20 metų. Šią savaitę, gegužės 24-ą, įvyko gimtadienio šventė, skirta įmonėje dirbantiems 270 darbuotojų, kurie ir užtikrina įmonės vystymąsi bei gerovę. Artėjant jubiliejinei šventei Nosted & UAB generalinis direktorius Algirdas Šabūnas „Utenos dienai“ (Nr. 38, gegužės 23 d.) pasakojo, nuo ko viskas prasidėjo, kas pasikeitė, kaip pavyko išgyventi įvairias pasaulį ištikusias krizes ir ko tikimasi ateityje.

„Utenos diena“ žurnalistai lankėsi šioje šventėje ir Jūsų, mūsų mieli skaitytojai, peržiūrai – šios šventės akimirkos, užfiksuotos fotoaparatu. Šioje šventėje lankėsi ir Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas, kuris savo pasirašytas padėkas už ilgametį darbą įmonėje įteikė daliai darbuotojų.

Už ilgametį bendravimą dėkojo šventėje dalyvavęs Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo direktorius Jurgis Dumbrava, kuris įteikė šios įstaigos prezidento Sigito Gailiūno pasirašytą sveikinimą.

Taip pat už bendradarbiavimą sporte viešosios įstaigos „Tenisas visiems“ direktorius Kazys Damidavičius įmonei įteikė padėkos prizą. Prieš kelias dienas (gegužės 20–21 d.) vykusio turnyro metu daugiausia prizų ir pirmų vietų išsivežė latviai iš Daugpilio ir, kaip sakė K. Damidavičius, ypatingus ir originalius prizus gamino būtent šios įmonės specialistai.

Nuotoliniu būdu iš Norvegijos įmonės darbuotojus jubiliejaus proga sveikino Nosted & grupės vadovė ir savininkė Merethe Nøsted von Zernichow su tėvu.

Plačiau apie šią šventę skaitykite artimiausiuose laikraščio „Utenos diena“ numeriuose.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas