Kalėdinėje krautuvėlėje – tik Utenoje pagaminti produktai

Norintys išskirtinės dovanos artimiesiems turi galimybę įsigyti ją tiesiai iš gamintojų. Nuo antradienio Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ veikianti kalėdinė krautuvėlė pirkėjams pristato tik mūsų rajono gamintojų prekes. „Dar yra laiko iki švenčių, tad įmonių vadovai gali suspėti pasirūpinti kalėdinėmis dovanėlėmis savo darbuotojams. Taip kartu galime palaikyti mūsų rajono smulkiuosius amatininkus ir verslininkus“, – suskubti ragino Utenos verslo informacijos centro vadovė Irina Šeršniova.

Anot jos, karantino laikotarpiu mugės uždraustos, tad smulkieji amatininkai liko be galimybės realizuoti savo pagamintus produktus. „Šioje krautuvėlėje galima rasti Astos Kokoš papuošalų, Dalios Michailovienės mezginių, „Liūto ir avelės“ produkcijos, Snieguolės Malinauskienės keramikos darbų, Vaidos Paulės iš Kuktiškių obuolių sūrių, Ramunės Pranckevičiūtės iš Leliūnų porcelianinių papuošalų, „Bure Bure“ prekės ženklo veltinukų, Vidos Paulauskienės darbų“, – vardijo I. Šeršniova.

Mėgstantiems šilumą gamintojai siūlo įsigyti megztų kojinių, kepurių, šalikėlių, suknelių ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams, o dievinantiems ramų pasisėdėjimą prie židinio su karštos arbatos puodeliu puikiai tiks arbatžolės, rinktos Utenos rajono laukuose ar miškuose…

Vadovė akcentavo ir tai, kad prekės gražiai įpakuotos, originalios, tad įsigijusiems jas nebereikės dėl nieko sukti galvos.

Kalėdinė krautuvėlė veiks iki gruodžio 22 dienos.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., Deimantės Kazokaitės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas